French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Diaboliczny plan „powszechnego zamknięcia”

w dniu czwartek, 01 październik 2020.

W poniższym artykule1, zaczerpniętym z witryny, globalresearch.ca z dnia 1 maja 2020 r., Peter Koenig mówi o katastrofalnych skutkach gospodarczych zamknięcia. Wpływ wyłączenia całej gospodarki, zwłaszcza dla populacji najbiedniejszych krajów był druzgocący. Ludzie zostali pozbawieni dochodów, a w wielu przypadkach nie otrzymali żadnych rekompensat pieniężnych od swoich rządów.

by Peter Koenig

Decyzja o globalnym zamknięciu − dosłownie o upadku światowej gospodarki − została podjęta już na konferencji WEF (World Economic Forum − Światowe Forum Ekonomiczne) w Davos, 21-24 stycznia 2020 r. 30 stycznia WHO ogłosiła COVID-19 stanem zagrożenia zdrowia publicznego o międzynarodowym znaczeniu (PHEIC). W tym czasie było tylko 150 przypadków COVID-19 poza Chinami. Nie było powodu do ogłaszania pandemii. 11 marca dr Tedros Adhanom Ghebreysus, Dyrektor Generalny WHO przekształcił PHEIC w pandemię. To dało zielone światło do rozpoczęcia wdrażania „Planu”.

Pandemia była potrzebna jako pretekst do zatrzymania i załamania światowej gospodarki oraz zniszczenia podstaw tkanki społecznej. To nie jest przypadek. Istniało kilka wydarzeń przygotowawczych, wszystkie wskazujące kierunek światowej monumentalnej, historycznej katastrofy. Zaczęło się co najmniej 10 lat temu, prawdopodobnie znacznie wcześniej, z niesławnym Raportem Rockefellera z 2010 roku, który przedstawił pierwszą fazę potwornego planu, zwanego scenariuszem „Lock Step”. Wśród ostatnich działań przygotowawczych do „pandemii” był Event 201, który odbył się w Nowym Jorku 18 października 2019 r.

Wydarzenie było sponsorowane przez Johns Hopkins Centrum Zdrowia Publicznego, Fundację Billa i Melindy Gatesów i Światowe Forum Ekonomiczne, klub bogatych i wpływowych, którzy spotykają się każdego stycznia w Davos, w Szwajcarii. Uczestniczyło wiele firm farmaceutycznych (grupy interesów zajmujące się szczepionkami) oraz Centra Kontroli i Prewencji Chorób (Centers for Disease Control and Prevention − CDC) ze Stanów Zjednoczonych i Chin.

Jednym z celów Event 201 była komputerowa symulacja pandemii koronawirusa. Symulowany wirus nosił nazwę SARS-2-nCoV, a później 2019-nCoV. Wyniki symulacji były katastrofalne, zabijając 65 milionów ludzi w 18 miesięcy i pogrążając giełdy o ponad 30% − powodując niezliczone bezrobocie i bankructwa; dokładnie taki scenariusz, w jakim jesteśmy teraz na początkowych etapach.

Scenariusz Lock Step przewiduje kilka upiornych i niepokojących wydarzeń lub składników Planu, który będzie realizowany przez tzw. Agendę ID2020, dzieło Billa Gatesa, w pełni zintegrowane z celami zrównoważonego rozwoju ONZ (Sustainable Development Goals − SDG) z docelową datą zakończenia w 2030 r. (tzw. Agenda 2030, ukryty program nieznany większości krajów członków ONZ), która jest tą samą datą docelową zakończenia Agendy ID2020.

Oto kluczowe elementy tego, czym żyje świat teraz i co nadejdzie, jeśli tego nie powstrzymamy, żeby pokazać, jak to całkowicie kryminalne oszustwo było zaplanowane. Części scenariusza to:

• Masowy program szczepień, prawdopodobnie poprzez szczepienia obowiązkowe. Marzenie i pomysł Billa Gatesa szczepi całą 7 miliardową planetę ludzi.

• Plan masowej redukcji populacji i eugeniki, częściowo poprzez szczepienia i inne środki (Bill Gates powiedział: „Jeśli wykonujemy naprawdę dobrą robotę, szczepiąc możemy zredukować światową populację o 10% do 15%”. Zobacz „Innowacje do zera!”, przemówienie na dorocznej konferencji TED2010, Long Beach, Kalifornia, 18 lutego 2010 r2.). Bill Gates opowiada się za masową redukcją populacji przez wiele lat. Od 20 lat BMGF (Fundacja Billa i Melindy Gatesów) podjęła szeroko zakrojone programy szczepień w Afryce, Indiach i innych miejscach na świecie i doprowadziła do rekordowej liczby mimowolnych sterylizacji kobiet w wieku od 14 do 49 lat.

• Elektroniczny identyfikator dla każdej osoby na planecie w formie nanoczipa, prawdopodobnie wstrzykniętego razem z obowiązkowymi szczepionkami. Ten nanoczip można zdalnie załadować wszystkimi danymi osobowymi.

• Cyfrowe pieniądze i koniec gotówki.

• Uniwersalne wdrożenie 5G, a następnie 6G.

Konsekwencje zamknięcia

Nastąpiła prawie uniwersalna (przez NIC nieuzasadniona) kwarantanna i całkowite zamknięcie każdego biznesu, małego i dużego: restauracji, budownictwa, turystyki, małych i dużych sklepów z narzędziami, piekarni, linii lotniczych, transportu z przerwanymi łańcuchami dostaw, fabryk, przetwórstwa żywności, i to trwa i trwa.

Na Globalnej Północy do 90% transakcji biznesowych pochodzi z małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Prawie wszystkie z nich są teraz zamknięte. Dwie trzecie lub więcej z nich może już nigdy się nie otworzyć. Pracownicy są zwalniani lub ograniczani do pracy w niepełnym wymiarze godzin, co oznacza wynagrodzenie za niepełny wymiar godzin. Ci ludzie muszą nadal utrzymywać swoje rodziny. Bieda i desperacja wkracza i szerzy się. Nie ma widoku na przyszłość. Wskaźniki samobójstw wzrosną: zobacz Grecję w czasie kryzysu 2008/2009. Dziesięć lat później widzimy rozbite rodziny, przejęcia domów wziętych pod zastaw hipoteczny i rodziny zmuszone do opuszczania mieszkań, ponieważ nie mogły już płacić czynszu. Uliczne żebranie stało się normalne, z wyjątkiem tego, że nikt nie ma zbywającego grosza.

Oczekuje się, że w Europie co najmniej od jednej trzeciej do 50% lub więcej siły roboczej, w zależności od kraju i struktury tej siły, będzie bezrobotnej lub zostanie ograniczone do pracy w niepełnym wymiarze godzin. To dopiero początek. W USA oficjalne dane liczbowe dotyczące bezrobocia w chwili pisania tego tekstu przekraczają 23 mln i oczekuje się, według prognoz FED, Goldman Sachs i Bloomberga, że osiągną między 32% i 40% w następnym kwartale. Bankructwa mogą wymknąć się spod kontroli.

Globalne Południe, kraje rozwijające się, przedstawiają ponurą historię. W normalnych okolicznościach, jedna trzecia do połowy gospodarki jest nieformalna i nie jest związana z żadną organizacją formalną ani prawną. Są tam pracownicy krótkoterminowi pracujący na dniówkę lub na godziny, którzy żyją z dnia na dzień, bez oszczędności lub siatki bezpieczeństwa, a w większości przypadków bez ubezpieczenia zdrowotnego. Dosłownie są pozostawieni kaprysom „rynku”. Teraz rynek się załamał.

Nic nie zostało. Żadnej pracy, żadnego dochodu, żadnych pieniędzy na jedzenie, czynsz, lekarstwa, a rząd rozkazał ludziom w gorszej sytuacji ekonomicznej, dotkniętym ubóstwem, pozostać „w domu” w zamknięciu i kwarantannie, żeby chronić się przed narzuconym wirusem, którego nikt nie widzi, ale rząd i media zapewniają, że jesteście świadomi i WYSTRASZENI.

Weźmy miasto takie jak Lima w Peru. Populacja kraju wynosi około 30 milionów. Lima ma około 11 milionów, a od 3 do 4 milionów z nich żyje na marginesie lub poniżej, w slumsach lub gorzej. Są oni pracownikami dziennymi lub godzinowymi, którzy czasami mieszkają godziny drogi od miejsca pracy. Teraz brak tam miejsc pracy. Nie mają pieniędzy na jedzenie, transport lub czynsz, więc właściciele wyrzucają ich na ulice. Jak ci ludzie mogą pozostawać w zamknięciu? Jak mogą o siebie zadbać w kwarantannie i zamknięciu, kiedy nie ma schronienia i jedzenia? Desperacko chcą zarobić tyle pieniędzy, aby przetrwać kolejny dzień i nie mogą. (Uwaga redakcji: na przykład na Filipinach prezydent Duterte nakazał żołnierzom strzelać do ludzi, którzy wychodzą ze swoich domów wbrew nakazom zamknięcia).

„Zamknięcie-ochrona” jest przeznaczone tylko dla bogatych. Biedni głodują z dziećmi i rodzinami i całkiem możliwe z chorobą koronową. Żyją w kręgach biedy i nędzy, gdzie nie ma nadwyżki. Nikt nic nie ma; po prostu tam nic nie ma. Istnieje całkowita utrata spowodowana ekonomicznym zastojem, który został wymuszony na świecie, a zwłaszcza na ubogich, przez złych mężczyzn, a być może także złe kobiety.

The New York Times (22 kwietnia 2020) podał: „Zamiast koronawirusa zabije nas głód”. Nadchodzi globalny kryzys żywnościowy. Świat nigdy, twierdzą eksperci, nie stanął w obliczu nagłego zagrożenia głodem, jak to. Może to podwoić liczbę osób dotkniętych poważnym głodem do 265 milionów do końca tego roku. Także w The New York Timesie: „W Kibera, największym slumsie w Nairobi w Kenii, mieszkańcy już żyją w skrajnym ubóstwie. Zdesperowani, by zjeść, wywołali popłoch w trakcie niedawnego rozdawania mąki i oleju jadalnego, pozostawiając wielu rannych i dwie osoby zabite”.

„W Indiach tysiące pracowników ustawiają się dwa razy dziennie po chleb i smażone warzywa, aby powstrzymać głód”.

„W całej Kolumbii biedne gospodarstwa domowe wywieszają czerwone ubrania i flagi z okien i balkonów jako znak, że są głodni”.

To przypomina niesławny cytat Kissingera z lata 70. o głodzie: „Kto kontroluje dostawy żywności kontroluje ludzi” − dalej cytat mówi: „Kto kontroluje energię, może kontrolować całe kontynenty; kto kontroluje pieniądze, może kontrolować świat ”.

Kissinger, podobnie jak Gatesowie i Rockefellerowie, ma „dobre intencje”: oni nigdy nie robili tajemnicy z ich chęci zmniejszenia światowej populacji w sposób przypominający eugenikę, przez „eliminację ubóstwa”, na przykład poprzez szczepienia, rozpoczynając od Afryki. Pandemia koronawirusa przyniosła biedę i głód milionom ludzi na całym świecie. I nie widać bliskiego końca.

W „normalnych” warunkach globalnych nierówności około 9 milionów ludzi umiera każdego roku z głodu oraz chorób związanych z głodem. Ta liczba może teraz wystrzelić wykładniczo. Może do dziesiątek milionów albo więcej.

Nędza, narzucona celowo ludzkości staje się coraz bardziej widoczna. Oprócz wyczyszczenia majątku ludzi i przedsiębiorstw, istnieje bieda i głód…

Nie ma dzisiaj trybunału typu norymberskiego, który jest uczciwy, etyczny i wystarczająco potężny, aby pociągnąć globalne elity do odpowiedzialności i postawić je przed oblicze sprawiedliwości.

My, ludzie, musimy przejąć władzę w tej trwającej zmianie paradygmatu. My, ludzie, musimy się wydostać tego okrutnego zamknięcia.


 

1) https://www.globalresearch.ca/covid-19-cruelty-universal-lockdown/5710798

2) www.ted.com/talks/bill_gates_innovating_to_zero

 

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com