French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Dywidenda narodowa dla każdego Polaka

w dniu poniedziałek, 01 maj 2017.

Polska posiada olbrzymie złoża ropy naftowej

Prof. dr hab. Ryszard Henryk Kozłowski − uznany ekspert ds. zasobów naturalnych stwierdza, iż :

Arabia Saudyjska posiada tylko 200 mld baryłek ropy, a Polska posiada 4000 mld baryłek ropy. Gdzie jest polski rząd ? ! ! ! − pyta prof. Kozłowski.

“Dlaczego tego surowca się jeszcze nie wydobywa ? Wygląda na to, że polski rząd nie wie, jak bogate surowce naturalne posiada Polska ! Bo gdyby wiedział, to czy nie byłoby to w interesie Polski tę ropę i gaz wydobywać ? Posiadamy jedne z największych na świecie złóż ropy i gazu, a jesteśmy jednym z najbardziej wykorzystywanych i najbiedniejszych krajów świata ! ! ! Już kilkadziesiąt lat temu gdzieś na Pomorzu wytrysła ropa, powstała ponoć nawet piosenka « za ropy strugi spłacimy długi »” − mówił prof. R. Kozłowski na przeprowadzonej w Krakowie 21 kwietnia 2017 roku Konferencji naukowo-technicznej.

“Kiedy w końcu staniemy się drugą Norwegią, gdzie poprzez dobre zarządzanie tymi dobrami wspólnymi narodu wprowadzi się i u nas tzw. dochód gwarantowany (dywidendę narodową) dla każdego obywatela ? ? ! Kiedy w końcu POLACY zaczną wydobywać i wykorzystywać z korzyścią dla własnego narodu najbogatsze surowce naturalne ?

Zamiast prowadzić między sobą wyniszczające wojny na słowa, walczmy o WSPÓLNY dobrobyt dla WSZYSTKICH Polaków ! Dla nas, dla naszych dzieci i wnuków ! Zmuśmy rząd do tego abyśmy wydobywali naszą polską ropę i gaz !” - oznajmił prof. Kozłowski.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com