French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Kłamstwo na kłamstwie

w dniu czwartek, 01 styczeń 2015.

Kłamstwo to skuteczne narzędzie szatana. Kłamie się wszędzie, nie tylko na lewicy. Mamy drugi obieg informacji, więc trzeba się nauczyć sprawdzać każdą informację i myśleć samodzielnie, odnosząc się jednocześnie do Ewangelii.

Kłamstwo nr 1

Alkohol jest dla ludzi

Czyżby? Alkohol niszczy komórki mózgowe, uniemożliwia poprawne rozumowanie, prowadzi do chorób psychicznych i psychoz, zmniejsza inteligencję, powoduje zmiany genetyczne płodu i zniekształca potomstwo nazywane FAS Płodowy Zespól Alkoholowy ( Fetal Alcohol Syndrom ), niszczy komórkę jajową itd. Niszczy wątrobę, serce, powoduje raka, jest złodziejem ciężko zarobionych pieniędzy. Więc, dlaczego jest dla ludzi?

Szatan tak chce, bo chce śmierci fizycznej i duchowej człowieka. A my powtarzamy za nim nawet w katolickich mediach: Alkohol jest dla ludzi.

Kłamstwo nr 2

Alkohol jest dla dorosłych

Chwyt szatana. Mówi się dzieciom, że im nie wolno pić alkoholu, ponieważ alkohol jest tylko dla dorosłych. Kodujemy im taką informację, że jak dorosną będą mogły pić. Uczymy dzieci wznosić toast soczkiem, aby znały ten gest i jak dorosną wznosiły go wódką. Przy dzieciach sami pijemy wznosząc toasty i mówimy o piciu kulturalnym.

Kłamstwo nr 3

Picie kulturalne

Nie ma picia kulturalnego. To następne kłamstwo – każde picie jest wprowadzaniem do organizmu trucizny. To właśnie picie kulturalne prowadzi do nadużywania, a potem do alkoholizmu. Nie wpadamy w chorobę od razu. Alkoholizm jest chorobą metaboliczną, wywołaną piciem alkoholu. Przy skłonnościach, czyli genetycznych uwarunkowaniach, stajemy się alkoholikami. Tak stają się alkoholikami właśnie kulturalnie pijący, tak stają się dzieci alkoholików czy Indianie w Ameryce i Eskimosi, którzy nie mają pewnych enzymów w organizmie i są chorzy po kilkukrotnym wypiciu alkoholu. A więc wpadamy w objęcia ciężkiej choroby bezwiednie, nierozważnie, z zachętą czy aprobatą rodziny, przyjaciół, z zachętą reklamy alkoholu, nadpodażą i nadprodukcją alkoholu. Szatan lubi chorobę alkoholową, która odbiera nam rozum, bo on może nas łatwo prowadzić. Państwo też lubi rządzić pijanymi obywatelami, ponieważ nie buntują się, jak się źle dzieje. Wprowadzamy limit na produkcję mleka, ale nie wprowadzamy limitu na produkcję alkoholu i limitu na jego sprzedaż. Szatan zaciera ręce, ponieważ zbiera wielkie żniwo przemocy, rozbitych rodzin, samobójstw, zbrodni i nieszczęśliwych wypadków.

Kłamstwo nr 4

Nie ma lekarstwa na alkoholizm

To kłamstwo. Są środki bezpieczne, znane w tradycji zielarstwa od setek lat, roślinne farmakoterapie, które według badań uniwersyteckich pomagają zmniejszać spożycie alkoholu do 90% oraz regenerują organy uszkodzone przez alkohol.

Dlaczego nie wiemy o tym? Szatan nie chce się pozbywać alkoholików, oni są jego narzędziem, ale też są doskonałymi klientami przemysłu monopolowego. Przepiją ostatni grosz, a nawet ukradną, żeby kupić alkohol.

Środek pomocny w walce z alkoholizmem to korzeń Kudzu. Wysiłkiem Polonii kanadyskiej Kudzu Root pojawił się 15 lat temu na pólkach aptecznych w Polsce. Jednak ci biedni alkoholicy ani ich rodziny o tym nie wiedzą. Jak to możliwe, że nie zauważyli tej rośliny nawet najbardziej pobożni ludzie i kapłani? Oni właśnie są nauczeni następnego kłamstwa, że alkoholik ma wyleczyć się sam siłą woli i wierzą, że nie ma lekarstwa na alkoholizm.

Bożena Smółkowska

 

 

 

 

 

Kontakt do Fundacji:

Fundacja AKITA, tel.: (48) 71 347 91 54

Strona internetowa: www.akitafundacja.pl

Informacja w Kanadzie: www.kudzuroot.ca; tel.: 647 271

2477

www.kudzu.pl

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com