French flag English spanish flag

Nadzwyczajna opieka Świętej Rodziny

w dniu czwartek, 01 sierpień 2019.

Orędzie Ojca Przedwiecznego z 30 października 2018 r. do ks. Michela Rodrigue’a założyciela Towarzystwa Apostolskiego św. Benedykta Józefa Labre, Abitibi, Quebec, Kanada

„Ktokolwiek będzie działał zgodnie z moją Wolą, będzie bezpieczny”

„Mój synu, słuchaj i pisz. Pragnę, aby to przesłanie było przekazywane wszystkim, we wszystkich miejscach, w których głosiłeś kazania w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Pamiętasz noc, kiedy Ojciec Pio wziął cię do Nieba, abyś zobaczył Świętą Rodzinę? Była to nauka dla ciebie i dla ludzi, którzy cię słuchali. Był to także znak, by pamiętać noc, kiedy Mój Umiłowany Syn, Jezus, przyszedł na ten świat.

Pamiętasz, jak Mój Ewangelista, Mateusz, napisał z boskim natchnieniem Ducha Świętego, jak gwiazda zatrzymała się nad miejscem, gdzie narodził się Mój Syn, Jezus. Był to znak dla Mędrców. Dziś jest to znak dla ciebie i dla wszystkich chrześcijan oraz dla wszystkich narodów.

Święta Rodzina jest znakiem dla każdej rodziny i powinniśmy wzorować się na niej. Pragnę, aby każda rodzina, która otrzymuje to przesłanie, miała wyobrażenie Świętej Rodziny w swoim domu. Może to być obraz lub figura Świętej Rodziny albo stały żłóbek w centralnym miejscu w domu. Wyobrażenie to musi zostać pobłogosławione i poświęcone przez kapłana.

Tak jak gwiazda, za którą podążali Mędrcy, zatrzymała się nad żłóbkiem, kara z nieba nie uderzy w chrześcijańskie rodziny oddane Świętej Rodzinie i chronione przez nią. Ogień z nieba jest karą za straszną zbrodnię aborcji, za kulturę śmierci, seksualną perwersję i pożądanie w odniesieniu do tożsamości mężczyzny i kobiety. Moje dzieci poszukują perwersji bardziej niż swojej wiecznej przyszłości. Rosnące bluźnierstwa i prześladowania Moich sprawiedliwych obrażają Mnie. Ręka Mojej Sprawiedliwości uderzy teraz. Oni nie zważają na Moje Boże Miłosierdzie. Muszę teraz pozwolić, by przyszło wiele plag, żeby ocalić z niewoli szatana tak wiele dusz, jak tylko potrafię.

Wyślij ten przekaz wszystkim. Dałem św. Józefowi, Mojemu przedstawicielowi na ziemi, jako obrońcy Świętej Rodziny, władzę ochrony Kościoła, który jest Ciałem Chrystusa. Będzie on jego obrońcą podczas prób tego czasu. Niepokalane Serce Mojej córki, Maryi i Najświętsze Serce Mojego Umiłowanego Syna, Jezusa, z Najczystszym Sercem Świętego Józefa, będą tarczą dla waszych domów i rodzin oraz waszym schronieniem podczas nadchodzących wydarzeń.

Moje słowa są Moim błogosławieństwem dla was wszystkich. Ktokolwiek będzie działał zgodnie z Moją Wolą, będzie bezpieczny. Potężna miłość Świętej Rodziny objawi się wszystkim. JA JESTEM waszym Ojcem, to są Moje słowa!”

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com