French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Ograniczenie populacji świata do 500 mln?

Napisał Alain Pilote w dniu niedziela, 01 maj 2011.

Dziesięć przykazań Nowego Porządku Świata umieszczonych na najdziwniejszym pomniku w Ameryce

Na jednym z najwyższych wzgórz w powiecie Elbert1, w stanie Georgia, stoi olbrzymi granitowy obelisk. Cztery masywne płyty polerowanego granitu wyrastają gwiaździście z ziemi, otaczając centralny blok. Monolity mają 5 metrów wysokości i ważą ponad 20 ton każdy. Razem wspierają one wieńczącą płytę o wadze 11,35 tony. Na wieńczącym kamieniu umieszczone są napisy w czterech starożytnych językach: babilońskim piśmie klinowym, sanskrycie, egipskich hieroglifach i klasycznej grece. Na czterech gigantycznych kamieniach, które podpierają wspólne zwieńczenie wypisanych jest w ośmiu językach dziesięć zaleceń czy przykazań. Obelisk ten inaczej nazywany jest The Georgia Guidestones lub Amerykańskim Stonehenge2. Choć stosunkowo nieznany większości ludzi, stanowi ważne nawiązanie do okultystycznej hierarchii, panującej w świecie, w którym żyjemy.

Powstanie osobliwego monumentu, odsłoniętego w marcu 1980 r., jest okryte tajemnicą, ponieważ nikt nie zna prawdziwej tożsamości człowieka lub ludzi, którzy zlecili jego budowę. Wszystko, co wiemy na pewno to to, że w czerwcu 1979 r. dobrze ubrany, elokwentny człowiek odwiedził biuro firmy Elberton Granite Finishing Company (Przedsiębiorstwo Obróbki Granitu w Elberton) i oznajmił, że chce wybudować obiekt, który ma przekazać posłanie dla ludzkości. Przedstawił się jako R. C. Christian, ale wkrótce okazało się, że nie było to jego prawdziwe nazwisko. Powiedział, że reprezentuje on grupę ludzi, którzy chcą zaproponować kierunek działań ludzkości.

Istnieje także dosyć zawiłe astrologiczne znaczenie Kamieni z Georgii, które czyni je jeszcze bardziej złowieszczymi. Są na nich umieszczone precyzyjne szczeliny, które odpowiadają ruchowi słońca, od przesileń wiosennych do zimowych, podczas gdy ich zewnętrzny rdzeń wyznacza cykl roku księżycowego. Jest tu nawet dziura wywiercona w głównym kamieniu, która lokalizuje Gwiazdę Północną, Polaris. A w końcu, w południe słońce jest umieszczone dokładnie w centrum płyty przykrywającej monument, co jest, mówiąc oględnie, projektem w wysokim stopniu symbolicznym i okultystycznym.

Tekst składający się z dziesięciu wskazań czy zasad jest umieszczony na obelisku w ośmiu różnych językach – jeden język na każdej stronie czterech pionowych, wielkich bloków. Zaczynając zgodnie z ruchem wskazówek zegara od północy, są to następujące języki: angielski, hiszpański, suahili, hindi, hebrajski, arabski, chiński i rosyjski. Oto, co czytamy:

1. Utrzymajcie populację poniżej 500 milionów w trwałej równowadze z przyrodą.

2. Kierujcie mądrze reprodukcją, wzmacniając sprawność i zróżnicowanie.

3. Zjednoczcie ludzkość nowym, żywym językiem.

4. Panujcie nad swoją pasją, wiarą, tradycją i wszystkimi rzeczami ze spokojem rozumu.

5. Chrońcie ludzi i narody uczciwymi prawami i sprawiedliwymi sądami.

6. Pozwólcie rządzić się każdemu narodowi rozwiązując zewnętrzne kłótnie w sądzie międzynarodowym.

7. Unikajcie nieistotnych praw i bezużytecznych urzędników.

8. Równoważcie prawa jednostki z obowiązkami wobec społeczeństwa.

9. Ceńcie prawdę, piękno i miłość, szukając harmonii z nieskończonością.

10. Nie bądźcie rakiem na Ziemi – pozostawcie miejsce dla natury.

Nic dziwnego, że na tablicy niedaleko od monumentu czytamy: „Niech będą to wskazania prowadzące ku Wiekowi Rozumu". „Wiek rozumu" („The Age of Reason") to tytuł książki napisanej przez Thomasa Paine'a, wyróżniającego się XVIII-wiecznego masona. Jego zamiarem było zniszczenie wierzeń judeochrześcijańskich, w oparciu o które została założona Republika Amerykańska.

Jak widzimy, „przykazania" te pociągają za sobą groźne perspektywy dla przyszłości człowieka. Obelisk ten potwierdza istnienie ukrytej grupy zdecydowanej na: 1. drastyczną redukcję populacji świata, 2. promowanie ekologii, 3. ustanowienie rządu światowego, 4. propagowanie nowej duchowości.  

Zobaczmy, jak złowieszcze jest pierwsze przykazanie: ograniczenie populacji ziemi do 500 milionów  będzie wymagało eksterminacji dziewięciu dziesiątych ludzi, żyjących na świecie!

Przykazanie czwarte wyraźnie wskazuje, że wszyscy prawdziwi chrześcijanie będą niewątpliwym celem wszelkich programów eliminacji, ponieważ dają oni pierwszeństwo wierze. Przykazanie drugie wyraża nazistowską koncepcję kontrolowanej reprodukcji gatunków. Przykazania 2, 5, 7 i 8 są kamieniami węgielnymi scentralizowanego rządu światowego. Przykazanie dziewiąte wyraża istotę najbardziej wschodnich, mistycznych religii.

Z pewnością grupa, która zleciła budowę Kamieni z Georgii jest jedną z wielu grup, pracujących razem nad wprowadzeniem Nowego Porządku Świata, nowego światowego systemu ekonomicznego i nowej światowej duchowości. Za tymi grupami kryją się jednak ciemne siły duchowe. Bez zrozumienia natury tych ciemnych sił niemożliwe jest zrozumienie rozwoju wypadków na świecie.

Oczywiście, że jest to dziesięć przykazań Nowego Porządku Świata. Ponieważ szatan używa promotorów rządu światowego do zwiastowania światowego fałszywego Mesjasza, można wywnioskować, że Kamienie z Georgii mogą śmiało wyrażać dziesięć przykazań Antychrysta.

opr. Alain Pilote


1.) Zobacz artykuł Henryka Wesołowskiego pt. Budowniczowie nowego świata bez Boga i bez ludzi, MICHAEL nr 60, styczeń-luty 2011

2.) Stonehenge - jedna z najsłynniejszych europejskich budowli megalitycznych, pochodząca z epoki neolitu oraz brązu. Megalit położony jest w odległości 13 km od miasta Salisbury w hrabstwie Wiltshire w południowej Anglii. Najprawdopodobniej związany był z kultem księżyca i słońca. Składa się z wałów ziemnych otaczających duży zespół stojących kamieni. (przyp. tłum.)

O autorze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com