French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Z miłości do bliźniego

w dniu piątek, 01 październik 2021.

Wyjaśnienia dotyczące obecnego kryzysu

Kanadyjski misjonarz katolicki i piosenkarz/autor piosenek, Mark Mallett, publikuje duchowy blog o nazwie The Now Word (Teraz Słowo), w którym broni zarówno Kościoła, jak i papieża Franciszka. Opublikowaliśmy już w MICHAELU kilka jego tekstów1. W ostatnich miesiącach opublikował on serię artykułów na temat pandemii koronawirusa widzianej w świetle Słowa Bożego i nauki Kościoła. Oto fragmenty artykułu z 8 lipca 2021 r. pt. Z miłości do bliźniego, którego autorem jest:

Mark Mallett

„Więc, co się właśnie stało?". Kiedy płynąłem w ciszy po kanadyjskim jeziorze, wpatrując się w głęboki błękit obok zmieniających się twarzy w chmurach, to było pytanie, które przeszło mi przez głowę jako ostatnie. Ponad rok temu moja służba przybrała nagle pozornie nieoczekiwany zwrot w kierunku badania „nauki" stojącej za nagłymi globalnymi blokadami, zamknięciami kościołów, obowiązkowymi maskami i nadchodzącymi paszportami szczepionkowymi. To zaskoczyło niektórych czytelników. Czy pamiętacie ten list?

„Obserwuję Pańską stronę internetową, ponieważ jest Pan bardzo blisko w swojej interpretacji niektórych aspektów tych'czasów'. To rzeczywiście ciekawe czasy i dobrze, że ostrzega Pan wiernych. To powiedziawszy, Pańskie antymaskowe (straszna nauka) i antyszczepionkowe brednie, zanim będziemy mieli szczepionkę, są całkowicie błędne i niebezpieczne. Wygląda na to, że padł Pan ofiarą pewnych naprawdę złych interpretacji czasów ostatecznych i kontroli… całkowicie nie ma Pan racji. Więcej modlitwy. Mniej hipotez. W imię miłości chrześcijańskiej, proszę nosić maskę przyjacielu; życie, które Pan uratuje, może być Pańskim własnym".

Jak się okazuje, te „brednie" były słuszne od początku według najlepszych naukowców, którzy pojawili się w moim nowym filmie dokumentalnym Following the Science? (Podążając za nauką?), omówienie, które podsumowywało ponad tysiąc godzin badań. Wciąż, nawet niedawno, niektórzy pytali, dlaczego nie skupiam się bardziej na tematach duchowości, itp…. Cóż, „w imię chrześcijańskiego miłosierdzia", jak można po prostu zignorować fakt, że setki tysięcy ludzi na całym świecie są okaleczane lub zabijane przez obecne „szczepionki" (tj. terapie genowe) narzucane obecnie ludności? Większość światowej populacji nawet nie wie, że tak się dzieje, bo cenzura stoi za wszystkim, co kiedykolwiek widzieliśmy w naszym pokoleniu! Jaki rodzaj „chrześcijanina" przymyka oko na cierpienie innych, zwłaszcza gdy ma okazję, aby pomóc innym uniknąć tego cierpienia?

Nie możemy składać rąk z pobożnością w pewien samozachowawczy sposób, gdy ręce naszych braci są skute w więzieniu — jakiekolwiek byłoby to zniewolenie. Wierzę, że każdy, kto spędził nawet godzinę w zeszłym roku, próbując zrozumieć, co moje teksty lub filmy dokumentalne naprawdę mówią, rozumie, że znajdujemy się w środku „ostatecznej rozgrywki" naszego satanistycznego wroga, która bardzo przypomina ludobójstwo.

W rzeczywistości dzisiaj zajmie to Państwu tylko kilka minut. Często cytowany dr Peter McCullough MD, MPH, niedawno podsumował wagę tego, co dzieje się teraz na całym świecie na seminarium dla The Méditerranée Infection Foundation (Fundacja na rzecz infekcji Méditerranée) we Francji. Oglądając ten materiał video, możemy usłyszeć, dlaczego obecne masowe szczepienia świata muszą zostać natychmiast zatrzymane. (…)

To właśnie „w imię chrześcijańskiej miłości" spędziłem rok ostrzegając moich czytelników o tym, co nadchodzi… Wiele razy w ostatnich kilku miesiącach, włączając ponowne obejrzenie filmu dokumentalnego, płakałem przy komputerze, gdy oglądałem cierpienie wielu dusz na całym świecie, których historie zostały ocenzurowane przez Google, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram i tzw. „sprawdzaczy faktów" — bezwstydnych propagandystów naszego pokolenia, którzy są teraz współwinni zbrodni przeciwko ludzkości. Więc nawet założyłem grupę na (na razie) nieocenzurowanej platformie MeWe, na której nadal codziennie publikujemy swoje historie (patrz grupa „Świadectwa reakcji na szczepionki Covid").

„I nie miejcie udziału w bezowocnych czynach ciemności, a raczej piętnując, nawracajcie [tamtych]!" (Ef 5, 11)

Podczas pisania tego artykułu kolejny przekaz trafił do mojej skrzynki e-mailowej, tym razem od Samego Jezusa do włoskiej wizjonerki Valerii Copponi. Słyszymy troskę Pana nie tylko o dusze, ale także o nasze ciała:

„Moja córko, to Ja, Jezus, Zwycięski; niech człowiek nie odważy się zniszczyć tego, co Ja i Mój Oj-ciec daliśmy całemu światu z taką miłością. Uważam rzeczy, które wam dałem za drogocenne; pozwalam, aby to, co stworzyłem z niczego, było odkrywane; ale niech człowiek nie odrzuca lub nie niszczy rzeczy i ludzi, jak mu się podoba. Zaczęliście niszczyć zamiast budować, a to wkrótce doprowadzi was do waszego wiekuistego końca. Moje dzieci, wy, którzy jesteście Moją małą garstką, kontynuujcie modlitwy, szczególnie za waszych braci i siostry, którzy obrażają Boga, nawet Go nie znając. Módlcie się za wszystkich grzeszników, aby Mi pozwolili wejść do ich serc, żeby mogli zostać uzdrowieni z tego zła świata… niszczycie siebie własnymi rękami". —Jezus do Valerii Copponi, 7 lipca 2021.

Jako katolicy nie „gonimy" za objawieniami ani nie żyjemy samymi proroctwami. Nauki naszej wiary, sakramenty, Pismo Święte itd. są gmachem, na którym budujemy nasze życie, a proroctwo odgrywa rolę we wspieraniu i wzmacnianiu tego fundamentu. Ale św. Paweł nakazuje nam, byśmy „sprawdzali" proroctwa [1 Tes 5, 20-21]. I nie ma większego testu niż po prostu, czy to się spełniło.

W tym świetle, bez względu na to, co możecie pomyśleć o następujących wizjonerach, orędzia które otrzymali wydają się być precyzyjne:

„Studiujcie, przygotujcie się, analizujcie i poznajcie to, o czym sądzicie, że jest niemożliwe do zrozumienia przez człowieka. Posilajcie się wiedzą; jesteście zatruwani powoli i bez swojej świadomości, nie tylko przez to, co jecie, ale także przez szczepionki przygotowane w laboratoriach z jedynym celem wywoływania poważnych chorób w ludzkim organizmie, aby go wyeliminować…" — Najświętsza Maryja Panna do Luz de Maria de Bonilla, 14 stycznia 2015

„Dzieci, przychodzę ponownie, aby was ostrzec i pomóc wam nie popełniać błędów, unikając tego, co nie pochodzi od Boga; jeszcze rozglądacie się ze zmieszaniem, nie zdając sobie sprawy z tego, że umarli istnieją i będą istnieli na ziemi — wszystko z powodu waszego uporu w posłuszeństwie tylko wobec decyzji człowieka. Wiele razy mówiłam moim dzieciom, żeby uważali na szczepionki, ale wy nie słuchacie". — Matka Boża do Giselli Cardia, 16 marca 2021 (…)

W związku z tym moja posługa w ogóle nie odeszła od swojej misji głoszenia „słowa teraz" dla naszych czasów, która trwa już ponad dekadę, włączając ostrzeżenia dotyczące masońskiej Globalnej Rewolucji. Chociaż chciałbym pisać więcej o „życiu w Woli Bożej", motylach i petuniach… na początku tego roku pojawiły się w moim sercu odważne i jasne słowa podczas modlitwy przed Przenajświętszym Sakramentem:

Czy wezwałem cię ze ściany strażnika? Kontynuuj obserwację i modlitwę…

„Droga młodzieży, wy macie być stróżami poranka zwiastującymi nadejście słońca, którym jest Chrystus zmartwychwstały!" — papież Jan Paweł II, Orędzie Ojca Świętego na XVII Światowy Dzień Młodzieży, nr 3 (por. Iz 21,11-12

Oznacza to mówić o „znakach czasów", ale, tak, również jak wzrastać w Panu i w ten sposób nabywać boskiej mądrości właśnie po to, aby przemierzać te czasy jako prawdziwi uczniowie Jezusa. Tak więc staram się jak najlepiej zachować równowagę, pisząc „słowo teraz" (a nie „słowo Marka").

Rewolucja masońska

Podejrzewam, że w tym przesłaniu do Valerii Pan gra z mantrą globalistów, aby „odbudować lepiej" i „zresetować" świat. Ale ta Globalna Rewolucja dosłownie najpierw zburzy prawie wszystko, aby odbudować świat według wyobrażeń elity.

Codziennie słyszę niepokojące historie o tym, jak rozpada się łańcuch dostaw, żywność się psuje, bo truckerzy nie mogą dostarczać towarów lub rolnikom robi się lockdown i nie mogą zbierać warzyw; ile firm nie może dostać części do swoich samochodów, kombajnów, sklepów ze sprzętem; jak ceny drewna i innych towarów zaczynają gwałtownie rosnąć itp. To dlatego Matka Boża już kilkakrotnie ostrzegała, tak jak nasz Pan w Ewangeliach [por. Mt 24, 7; Ap 6, 5-6], że w wielu miejscach nadchodzi głód.

Globalny atak cybernetyczny

Jak mówimy, Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum − WEF), które „przewidziało" pandemię poprzez prowadzenie scenariusza (zaledwie tygodnie przed wybuchem), podobno przygotowuje się teraz do „cyberataku", gdy uruchamia inny scenariusz 9 lipca 2021 r. WEF — niespodzianka, niespodzianka — porównuje to do „cyberataku o cechach podobnych do COVID".

Przypuszczam, że możemy więc spodziewać się podobnej drakońskiej odpowiedzi naszych przywódców politycznych dla „naszego własnego dobra". W rzeczywistości taki atak może być właśnie narzędziem, aby zadać ostateczny cios obecnemu porządkowi świata oraz zabrać jakąkolwiek wolność, jaka nam została i zamknąć ją w całkowicie zdigitalizowanym, monitorowanym i kontrolowanym świecie. I oczywiście nadal będziemy słyszeć, jak każda anomalia pogodowa, fala upałów, tornado, huragan, gradobicie, zimny front i opady śniegu to efekt wytworzonego przez człowieka „globalnego ocieplenia".

Tym, co globalna pandemia ujawniła światowym przywódcom jest to, że propaganda nie tylko działa, ale działa niesamowicie dobrze, aby skłonić miliardy do uległości. Szatan, powiedział: Jezus, jest kłamcą i „ojcem kłamstwa". [por. J 8, 44] Dzisiaj jesteśmy okłamywani codziennie, godzina po godzinie, minuta po minucie na wielką skalę, do tego stopnia, że jest prawie niemożliwe, by ujawnić to wszystko.

Na przykład w Kanadzie kościoły są doszczętnie palone z powodu smutnej roli Kościoła katolickiego w szkołach stacjonarnych, kiedy są odkrywane rzekome „masowe groby" (które często są starymi, nieoznaczonymi cmentarzami) w większości przypadków o nieznanym pochodzeniu itp.). Idealną burzą prawdy i kłamstw jest szybka realizacja innego celu globalistów, jakim jest próba zniszczenia katolicyzmu. Proroctwo Izajasza przepowiadające globalny komunizm urzeczywistnia się zdecydowanie.

Zwycięstwo należy do Pana

Ale to oznacza, że nadchodzi również Era Pokoju, którą przepowiadał Izajasz i o której pisali Ojcowie Kościoła. Jak przypomina nam Psalmista, te nikczemne plany ostatecznie się nie powiodą:

„Pan udaremnia zamiary narodów; wniwecz obraca zamysły ludów. Zamiar Pana trwa na wieki; zamysły Jego serca − poprzez pokolenia. Niech nas ogarnie łaska Twoja Panie, według ufności pokładanej w Tobie!". (Psalm 33)

Cóż za wspaniały czas, aby żyć: być świadkiem bólów porodowych, które spowodują narodziny oczyszczonego i zjednoczonego Ciała Chrystusa i Triumfu Serc Jezusa i Maryi. A więc, pamiętajmy, że jesteśmy jak dzika trawa, tu dzisiaj i nieobecna jutro, ale nie na zawsze. Mamy wieczne przeznaczenie, a Niebo jest tam, gdzie powinniśmy kierować nasze oczy chwila po chwili, rzeczywiście „żyjąc Wolą Bożą".

W ten sposób, bez względu na to, co wymyślą globaliści, możemy pozostać w spokoju, ponieważ Chwila Obecna (tj. przecięcie między Niebem i Ziemią) jest dokładnie tam, gdzie jest Jezus. Nie jest to bynajmniej wezwanie do pacyfizmu — nasze ręce złożone w fałszywej pobożności i oczy zamknięte na cierpienie. Jest to raczej sposób, w jaki my skorzystamy z łaski, aby stawić czoła burzy w naprawdę skuteczny, potężny i boski sposób.

„Wszyscy są zaproszeni do przyłączenia się do Moich specjalnych sił bojowych. Przyjście Mojego Królestwa musi być waszym jedynym celem w życiu. Moje słowa dotrą do mnóstwa dusz. Zaufajcie! Pomogę wam wszystkim w cudowny sposób. Nie kochajcie komfortu. Nie bądźcie tchórzami. Nie czekajcie. Zmierzcie się z burzą, aby ratować dusze. Oddajcie się pracy. Jeśli nic nie zrobicie, pozostawicie ziemię szatanowi i grzechowi. Otwórzcie oczy i zobaczcie wszystkie niebezpieczeństwa, które żądają ofiar i zagrażają waszym własnym duszom". — Jezus do Elżbiety Kindelmann, Płomień Miłości, str. 34, wyd. Fundacji Dzieci Ojca; imprimatur arcybiskupa Karola Chaput.

Wyrąbać moje pole siana! Pokój niech będzie z duchem twoim…

Mark Mallett


a

1.) na przykład artykuł opublikowany w numerze 109 MICHAELA (październik-grudzień 2020): Pandemia kontroli  

 

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com