French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Diabelski plan

w dniu wtorek, 01 marzec 2022.

Oto fragmenty listu otwartego arcybiskupa Carlo Marii Vigano do prezydenta Donalda Trumpa z końca października 2020 r.:

Globalny plan zwany Wielkim Resetem jest właśnie realizowany. Jego architektem są globalne elity, które chcą podporządkować sobie całą ludzkość, stosując środki przymusu drastycznie ograniczające wolności jednostek oraz całych społeczeństw. W kilku krajach ten plan jest już przyjęty i finansowany, w innych jest wciąż na wczesnym etapie.

Za światowymi przywódcami będącymi uczestnikami i realizatorami tego piekielnego projektu stoją pozbawieni skrupułów ludzie, którzy finansują Światowe Forum Ekonomiczne i Event 201.

Celem Wielkiego Resetu jest wprowadzenie stanowiącej śmiertelne zagrożenie dla wolności medycznej dyktatury skrywającej się za kuszącymi obietnicami zagwarantowania powszechnego dochodu podstawowego i umorzenia indywidualnych długów. Ceną za te ustępstwa na rzecz Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie wyzbycie się własności prywatnej i przystąpienie do programu szczepień przeciwko COVID-19 oraz COVID-21 promowanego przez Billa Gatesa we współpracy z czołowymi koncernami farmaceutycznymi.

Orędowników Wielkiego Resetu motywują olbrzymie interesy ekonomiczne. Wprowadzenie szczepień będzie się wiązało z wymaganiem posiadania paszportu zdrowotnego i cyfrowego dowodu tożsamości, co umożliwi śledzenie kontaktów społecznych na całym świecie. Osoby, które nie zaakceptują tych środków, będą zamykane w obozach odosobnienia albo umieszczane w areszcie domowym, a ich majątek będzie podlegał konfiskacie.

Abp Carlo Maria Vigano

(za: https://tinyurl.com/y9xdr5v3)

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com