French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Fatima i islam

w dniu poniedziałek, 01 maj 2017.

Wyznawcy islamu śledzą wydarzenia w świecie niewiernych i pewnego dnia na początku XX wieku dowiadują się, że na terenach, które kiedyś zajmowali, w miejscowości, której nadali nazwę Fatima na cześć swojej wielkiej „świętej", objawia się „Pani" i czyni wielkie cuda, między innymi porusza słońce, co widzą dziesiątki tysięcy ludzi. Przekazuje jakieś orędzie. Co to może być za „Pani"? To może być tylko sama Fatima, córka Mahometa. Wyznawcy islamu są oburzeni: katolicy przywłaszczyli to sobie i sfałszowali wszystko, sfałszowali orędzie, podając, że to ich Matka i przypisując jej słowa „do niewiernych".

Wyznawcy islamu umacniają się w swoim przekonaniu, gdy dowiadują się, że jest jakaś „Trzecia Tajemnica", której Kościół nie chce ujawnić, choć jej ujawnienie zapowiedziane było na rok 1960, że niektórzy katolicy twierdzą, że dokonuje się manipulacji tekstami orędzia.

Gdy Trzecia Tajemnica została ujawniona, wyznawcy islamu doszli do wniosku, że potwierdza ona, iż mieli rację.

Przypomnijmy tekst wizji, którą przedstawiono jako całą Trzecią Tajemnicę Fatimską (zob. ramka na stronie 26). Po 2008 r. poznaliśmy wiele nowych faktów i wiele zeznań, w tym kardynałów, z których wynika, że znaczna część tej tajemnicy dotąd nie została ujawniona.

W pierwszym rzędzie wyznawcy islamu od razu rozpoznali, kim są żołnierze i dlaczego w taki, a nie inny sposób zabijają „Biskupa odzianego w Biel", pozostałych biskupów, kapłanów, zakonników i świeckich katolików.

Ich rozumienie Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej było następujące.

Na niebie ukazuje się al-Zahra (Błyszcząca/Źródło światła), czyli Fatima, córka Mahometa, oraz anioł. Anioł powoduje, że jak mówi Koran o dniach ostatnich, ludzie zobaczą „góry, które uważali za nieruchome, jak będą przechodzić, podobnie jak przechodzą chmury" i niszczyć w ten sposób USA i Europę, czyli świat niewiernych. Fatima, wysyłając światło, powstrzymuje dalszą aktywność anioła, ratując w ten sposób przed zniszczeniem świat islamu. Żołnierze islamscy (żołnierze armii Mahdiego albo, jak kto woli, ISIS) proponują elitom Kościoła katolickiego przejście na islam, a gdy ci odmawiają, zabijają ich wszystkich, używając do tego symbolicznie łuków jako broni Mahdiego. Chrześcijaństwo przestaje istnieć i powstaje jedno światowe państwo islamskie, którego przywódcą jest Mahdi, i zapanowuje na całym świecie pokój, jak to zapowiada Druga Tajemnica Fatimska, dokładnie w takim kształcie, jaki zapowiadają „święte" księgi islamu.

Wyznawcy islamu wierzą w przyjście „zbawiciela", który pokona szatana przy końcu czasów. Nazywa się on Mahdi. Chrześcijanie rozpoznają w nim Antychrysta. Muzułmanie wierzą, że Mahdi ustanowi nowy (islamski) światowy porządek na całej ziemi. Według wyznawców islamu, będzie on „światowym muzułmańskim przywódcą, który będzie panował zarówno nad krajami muzułmańskimi, jak i nad resztą świata".

Tradycja islamu „przedstawia nawrócenie świata na islam jako efekt militarnego podboju (dżihadu)".

Ajatollah Ibrahim Amini, jeden z „uczonych" świata islamu, pisze: „Mahdi zaoferuje religię islamu żydom i chrześcijanom; jeśli oni zaakceptują ją, będą oszczędzeni, w przeciwnym wypadku będą zabici".

Mahdi jest zawsze przedstawiany z łukiem. Według „uczonych" islamskich, Mahdi jest tą samą postacią, która pojawia się na kartach Apokalipsy św. Jana jako pierwszy z czterech jeźdźców: „I widziałem, a oto biały koń, ten zaś, który siedział na nim, miał łuk, a dano mu koronę, i wyruszył jako zwycięzca, aby dalej zwyciężać" (Ap 6:2).

Ali Agca w swojej książce pt. Obiecali mi raj pisze, że „zdaniem muzułmanów w Portugalii nie ukazała się Matka Boża, ale córka Mahometa, Fatima, która miała przepowiedzieć koniec Watykanu i początek nowej ery, w której świat miał się znaleźć w objęciach islamu".

Jego mocodawcy zakładali, że śmierć papieża Jana Pawła II musiałaby przyspieszyć powrót Mahdiego, a w rezultacie koniec zachodniego świata. Agca twierdził też, że islam przygotowuje się do „końcowej bitwy". Decydujący atak miał mieć, według niego, miejsce w dniu 13 maja 2017 roku, dokładnie sto lat po ukazaniu się Fatimy.

Stanisław Krajski

13 maja 2017 roku odbyła się w Fatimie kanonizacja Hiacynty i Franciszka Marto dwojga pastuszków, którym ukazywała się Matka Boża w 1917 roku.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com