French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Kardynał Müller nazywa związane z COVID ograniczenia sakramentalne: „Ciężkim grzechem”

w dniu wtorek, 01 marzec 2022.

Robert F. Kennedy Jr. jest głónym radcą prawnym i prezesem organizacji Children's Health Defense w USA. Jest autorem kilku książek, w tym The Real Anthony Fauci (Prawdziwy Anthony Fauci), opublikowanej w listopadzie 2021 r. RFK Jr. jest bratankiem byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego i trzecim synem Roberta „Bobby'ego" Kennedy'ego. Obaj mężczyźni zostali zamordowani.

W numerze 109 MICHAELA (październik-listopad-grudzień 2020) opublikowaliśmy artykuł Roberta F. Kennedy'ego Jr., w którym szczegółowo opisał on światowy program działań dotyczący Covid. Stają się one coraz bardziej surowe i zawierają żądania obowiązkowych szczepień, paszportów szczepionkowych i pozbawiania wolności. „Covid jest pretekstem do odebrania nam wolności i demontażu postanowień konstytucji amerykańskiej" – stwierdził.

Publikujemy zapis przemówienia, które Robert F. Kennedy Jr. wygłosił do tysięcy protestujących przeciwko Zielonemu Paszportowi – to nazwa włoskiego paszportu szczepionkowego – w Mediolanie 13 listopada 2021 r. Oświadcza on, że zielony paszport „nie jest środkiem zdrowia publicznego: to narzędzie totalitarnej kontroli twoich środków transportu, twojego konta bankowego, twoich przemieszczeń, wszystkich aspektów twojego życia".

Kennedy przewiduje, że każdy obywatel otrzyma tożsamość cyfrową. Rządy na całym świecie podpisują się pod ideą tożsamości cyfrowej. Tożsamość cyfrowa oraz kontrola społeczna i behawioralna, którą ona umożliwi, pozwoli państwu ograniczyć dostęp do rachunków bankowych i pieniędzy. W skrócie, nie będziesz mógł kupować ani sprzedawać. Czyż nie brzmi to apokaliptycznie?

Robert Kennedy Jr.

Żaden rząd w historii ludzkości nigdy nie zrzekł się władzy dobrowolnie.

Władzy, którą nam odebrali w ciągu ostatnich 20 miesięcy nigdy nie oddadzą.

Odebrali nam wolność słowa. Zamknęli kościoły. Zabrali rozprawy przysięgłych przeciwko firmom, bez względu na to, jak są niedbałe, bez względu na to, jak są lekkomyślne, bez względu na to, jak poważna jest twoja krzywda, nie możesz pozwać tej firmy.

Odebrali nam prawa własności w Stanach Zjednoczonych. Zamknęli milion firm w ciągu roku bez sprawiedliwego odszkodowania i bez należytego procesu.

Odebrali nam prawo zakazujące przeszukań i konfiskat bez nakazu sądowego oraz zakazujące inwigilacji przez rząd.

W Stanach Zjednoczonych wszystkie te prawa są wymienione w naszej Karcie Praw Konstytucji Stanów Zjednoczonych.

Wśród najważniejszych z tych praw, po prawie do wolności wypowiedzi, które zniknęło, jest prawo do możliwości uczestniczenia w stanowieniu prawa.

Więc kiedy rząd chce uchwalić prawo, musi wyjaśnić, musi opublikować prawo, proponowane prawo. Musi wyjaśnić podstawy naukowe dla tego prawa. Musi przeprowadzić analizę korzyści/ryzyka tego prawa i wyjaśnić je opinii publicznej. A potem mamy komentarze, że cała społeczność może w tym uczestniczyć. I potem mamy przesłuchanie, na które ludzie sprzeciwiający się prawu, tak jak ja, mogą sprowadzać własnych naukowców i ekspertów i przedstawiać badania naukowe, a to wszystko jest przejrzyste. Wszystkie te zabezpieczenia zostały zniszczone. Dziś, prawem jest to, co mówi jeden człowiek: najlepszy lekarz w Ameryce, Anthony Fauci.

W ciągu miesiąca, w marcu 2020 r., Tony Fauci powiedział światu, że maski nie działają. Były naukowo bezwartościowe. Dwa miesiące później nakazał wszystkim Amerykanom założyć maskę. Nie przedstawił żadnych badań naukowych, które sprawiły, że zmienił zdanie. Po prostu powiedział nam, „że to nowe prawo, róbcie to, co wam każą".

Wszystkie te prawa, za które założyciele naszego kraju ginęli, poświęcając swoją własność lub środki do życia, by dać nam Kartę Praw i wszystkie inne prawa, w ciągu 20 miesięcy zostały skasowane, odebrane Amerykanom, i nie tylko Amerykanom. To jest globalny zamach stanu przeciwko liberalnej demokracji na całej planecie.

Rząd powiedział, że wszystkie te prawa, które zostały nam odebrane, to było tymczasowe; to będzie tylko przez dwa tygodnie i będzie po wszystkim. Prawdę mówiąc, wszyscy możecie zobaczyć, co się dzieje. Zabierają te prawa i nigdy ich nie oddadzą, dopóki ich nie przywrócimy.

Zielony Paszport to ich zamach stanu. Zielony Paszport to sposób, w jaki konsolidują swoją władzę nad waszym życiem.

Zielony Paszport nie jest środkiem ochrony zdrowia publicznego. To jest narzędzie totalitarnej kontroli waszego przemieszczania się, waszych kont bankowych, waszych ruchów, każdego aspektu waszego życia.

I to nie jest nowy pomysł. Tego samego pomysłu używali w Niemczech w 1937 r.; wydawali przepustkę dla ludzi, których chcieli kontrolować.

A kiedy rząd apartheidu w RPA chciał kontrolować czarną populację Afryki Południowej, jaka była najważniejsza rzecz, którą zrobili? Wydali zieloną przepustkę.

Chcę, żebyście spytali wszystkich ludzi, dziennikarzy i prasę, którzy są tu dzisiaj: gdyby Zielony Paszport dotyczył zdrowia publicznego, dlaczego nie jest wydawany przez Ministerstwo Zdrowia? Jest wydawany przez Ministerstwo Finansów. Czy oni myślą, że jesteśmy głupi?

To sposób kontrolowania waszych pieniędzy. Kiedy posiadasz Zielony Paszport, a oni wprowadzą cyfrową walutę, jeśli ktoś powie ci „nie wyjeżdżaj z Mediolanu", a ty pojedziesz na wycieczkę do Bolonii, nie będziesz mógł użyć swoich pieniędzy w Bolonii. Jeśli rząd powie ci „nie kupuj pizzy", mogą zrobić tak, że za twój zielony paszport nie kupi się pizzy w sklepie z pizzą. Mogą kontrolować każdy aspekt twojego życia.

Mówią ci, że potrzebujemy Zielonego Paszportu, aby upewnić się, że wszyscy zostaną zaszczepieni. Ale przyznają, że szczepionka nie zapobiega przenoszeniu wirusa. Ta szczepionka nie zapobiega zachorowaniu. Szczepionka nie może zatrzymać pandemii. Więc dlaczego muszą nas zaszczepić, jeśli szczepionka nie zatrzymuje transmisji?

Powiem wam w ciągu dwóch minut; będę mówił o szczepionce. Ludzie mówią, że jestem przeciwko szczepionkom. Nie jestem przeciwko szczepionkom. Jestem tylko przeciwny złym szczepionkom. I nie powiem wam, co myśli Robert Kennedy. Powiem wam, co powiedział Pfizer FDA Stanów Zjednoczonych (Food and Drug Administration, amerykańska agencja odpowiedzialna za ochronę oraz promowanie zdrowia publicznego poprzez kontrolę i nadzór nad bezpieczeństwem żywności, leków, szczepionek, itp.).

Pfizer jest jedyną firmą, która posiada atestowaną szczepionkę w Stanach Zjednoczonych. Pfizer miał przeprowadzić trzyletnie studia, ale skrócili je do sześciu miesięcy. A potem poddali szczepienia wszystkim kontrolom.

Dlaczego to zrobili? Dlaczego zakończyli badania po sześciu miesiącach? Ponieważ zobaczyli, że przeciwciała znikają po 6 miesiącach, a szczepionka nie zapewnia dłużej ochrony. Więc musieli to zakończyć w 6 miesięcy. Nie mogli zrobić tego, co zaplanowali na trzy lata. Zebrali wszystkie swoje wyniki z tych 6 miesięcy i oddali je FDA.

Najważniejszą tabelą jest ta, która mówi o śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny. Ile osób zmarło w grupie zaszczepionych? Ilu zmarło w grupie placebo w ciągu tych sześciu miesięcy? Ta tabela nazywa się S4. Wszyscy możecie to sprawdzić.

Oto, co mówią liczby. W grupie zaszczepionej było 22 000 osób. W ciągu 6 miesięcy jedna zmarła na Covid. W grupie kontrolnej placebo było 22 000 osób, dwie zmarły na Covid w ciągu 6 miesięcy. To pozwoliło firmie Pfizer powiedzieć amerykańskiej opinii publicznej, że szczepionka jest w 100% skuteczna, bo 2 to 100% jednego.

Większość Amerykanów i większość Włochów, kiedy słyszy, że szczepionka jest w 100% skuteczna, myśli, że jeśli przyjmą szczepionkę, mają 100% szans, że nie umrą na COVID.

To nie to oznacza. Oznacza to, że trzeba podać 22000 szczepionek, aby chronić jedną osobę przed śmiercią z powodu COVID. Oznacza to, że powinni oni lepiej upewnić się, iż sama szczepionka nie zabija nawet jednej osoby, bo jeśli zabije jedną osobę, to anuluje to wszystkie korzyści.

Oto ważna rzecz. W grupie zaszczepionych 20 osób zmarło w ciągu 6 miesięcy ze wszystkich przyczyn, 20 osób z 22.000. W grupie kontrolnej placebo tylko 14 osób zmarło z 22 000.

Oznacza to, że jeśli weźmiesz szczepionkę, będziesz miał 48% większe prawdopodobieństwo zgonu w ciągu najbliższych 6 miesięcy, niż gdybyś szczepionki nie przyjął. To są liczby Pfizera, nie moje. (...)

To nie jest dobra polityka zdrowia publicznego. Publiczne zdrowie ma ratować życie. Tu chodzi o kontrolę, kontrolowanie naszego społeczeństwa i kontrolowanie naszych dzieci.

I jedyny powód, dla którego ludzie nie rozumieją tego, co właśnie powiedziałem, i że ludzie nadal popierają szczepionkę, jest jeden: manipulacja strachem.

To prosta matematyka. Każdy może to sprawdzić. Jeśli to sprawdzisz, bardziej będziesz się bać tej szczepionki niż Covida.

Rząd i firmy farmaceutyczne mają sposób na wyłączenie ludzkich mózgów, aby nie mogły już wykonywać prostej matematyki.

A tym urządzeniem jest strach. Strach powstrzymuje nas od korzystania z krytycznego myślenia. Pozwala nam wierzyć, że jeśli po prostu robimy to, co nam każą, to jedyny sposób, aby ocalić nasze życie. Nazywa się to Syndromem Sztokholmskim. Oprawcy zamknęli cały kraj na rok, a ludzie stają się wdzięczni swoim oprawcom. I pomyśleć, że jedynym sposobem, w jaki możemy tu żyć, jest absolutne posłuszeństwo.

Przedstawię jeszcze jedną kwestię. Ile ludzi tutaj słyszało o Wydarzeniu 201 (Event 201)? Jeśli nie słyszeliście o tym, powinniście zobaczyć to na YouTube.

Wydarzenie 201 było symulacją pandemii koronawirusa, która zostala przeprowadzona w Nowym Jorku w październiku 2019 roku.

Teraz wiemy, że Covid krążył w Wuhan od 12 września 2019 r. Czyli miesiąc później jest symulowana pandemia koronawirusa w Nowym Jorku.

Gospodarze, ludzie, którzy przyszli na to [wydarzenie], to były duże firmy zajmujące się mediami społecznościowymi, firmy medialne, oraz Johnson and Johnson, największa firma szczepionkowa. A gospodarzami były trzy osoby. Jedną z nich jest Bill Gates. Drugą George Gao, który jest szefem chińskiego CDC, a trzecią Avril Haines, zastępca dyrektora CIA.

Avril Haines jest dziś szpiegiem numer jeden w Stanach Zjednoczonych. Jest ona szefową narodowej agencji bezpieczeństwa Joe Bidena. Więc przeszła z Eventu 201, by zostać najlepszym szpiegiem w naszym kraju.

Czy CIA jest agencją zdrowia publicznego? Jest to dla mnie zaskoczenie, bo CIA nie zajmuje się zdrowiem publicznym. CIA przeprowadza zamachy stanu. W latach 1947 do 2000 CIA była zaangażowana w 73 zamachy stanu, większość z nich przeciwko demokracjom: to jedna trzecia krajów świata.

Jeśli spojrzymy na Wydarzenie 201, nie było tam dyskusji na temat zdrowia publicznego. Nikt nie mówił o tym, jak możemy dostarczyć witaminę D wszystkim ludziom. Co robić, żeby ludzie schudli? Jak upewniamy się, że jedzą dobre jedzenie? Jak znajdujemy i ponownie wykorzystujemy leki, by leczyć ludzi? Jak poddajemy chorych kwarantannie? W jaki sposób chronimy praw konstytucyjnych? Żadne słowo nie padło na temat zdrowia publicznego.

Zamiast tego rozmawiali o tym, jak użyjemy pandemii jako pretekstu do zwiększenia totalitarnej kontroli i do dekonstrukcji demokracji.

Spędzili ćwierć dnia na rozmowie jak się upewnić, żeby nikomu nie wolno było rozpowszechniać plotek, że pandemia koronawirusa była wygenerowana laboratoryjnie. To jest październik 2019 r.

I mówią o tym, jak zamknąć populację, jak zmusić ludzi do przyjmowania eksperymentalnych szczepionek, jak upewnić się, że czarni nie stawią oporu, bo w naszym kraju czarni są bardzo podejrzliwi, jeśli chodzi o placówki medyczne i byli głęboko zaniepokojeni naszym oporem.

Kiedy szukałem informacji do mojej książki [The Real Anthony Fauci], dowiedziałem się, że Wydarzenie 201 nie było jednorazowym zdarzeniem. Znaleźliśmy 20 oddzielnych symulacji pandemii poczynając od 2000 roku.

Jedyne, co je łączyło − większość z nich − jest to, że Bill Gates był zaangażowany, Tony Fauci był zaangażowany, CIA była zaangażowana, i CIA napisała scenariusz. Urzędnicy CIA poziomu „A" uczestniczyli w każdej z tych symulacji pandemii.

Obejmowały one setki tysięcy ludzi. Przeprowadzano je potajemnie. Wykorzystywali pracowników pierwszej linii, a oni szkolili policję, systemy szpitalne i media w Europie, Włoszech, Niemczech, Kanadzie i Australii, wszystkie w tym samym czasie, aby zareagować na pandemię. Ale to nie była reakcja zdrowia publicznego. To była odpowiedź na wykorzystanie pandemii do czegoś innego.

Więc ćwiczyli raz po raz, jak używać pandemii jako pretekstu do narzucenia totalitarnej kontroli i unicestwienia liberalnej demokracji na całym globie.

Jeden z eksperymentów, których używają, nazywa się Eksperymentem Milgrama. To był eksperyment CIA w 1957 roku. CIA odkryła, że jeśli potężny urzędnik medyczny nakazuje ludziom zrobić coś złego, coś, co gwałci ich sumienie, narusza ich podstawowe wartości, 67% ludzi będzie posłusznych władzy pomijając swoje wartości.

I 67% ludzi zostanie zahipnotyzowanych przez strach w posłuszeństwo pozycji władzy, figury władzy.

Ale 33% ludzi nie będzie posłusznych. I wy jesteście tymi 33%.

A naszym zadaniem jest wydostać się stąd dzisiaj i dotrzeć do naszych braci i sióstr, ludzi, którzy nadal są zahipnotyzowani i powiedzieć im, że będziemy walczyć o ich wolność, dopóki nie będą w stanie walczyć za siebie.

Musimy wyciągnąć rękę, kiedy dzisiaj stąd wyjdziemy, do wszystkich naszych braci i sióstr, 67%, którzy wciąż są zahipnotyzowani i musimy im powiedzieć, że muszą kochać swoją wolność bardziej niż bać się zarazków.

W tym roku widzieliśmy zagładę amerykańskiej Konstytucji. Ta Konstytucja została napisana przez grupę ludzi, którzy zrozumieli, że są gorsze rzeczy niż umieranie.

I położyli swoje życie na pierwszej linii, swój majątek, swoje kariery, swoje środki do życia, by walczyć o wolność i o te prawa, które utraciliśmy w ciągu ostatnich 20 miesięcy.

A teraz jest nasza praca. I jest to praca wszystkich w tym tłumie, aby wyjść i walczyć, aby stawiać opór, stawiać opór, stawiać opór, stawiać opór…

I odzyskać nasz rząd, odzyskać nasze życie, aby odzyskać nasze wolności dla naszych dzieci, dla naszego kraju i dla wszystkich przyszłych pokoleń, i mogę powiedzieć że będę stał ramię w ramię z wami. A jeśli mam za to umrzeć, umrę w butach.

Robert F. Kennedy Jr.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com