French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

List Mary Wagner

w dniu piątek, 01 maj 2015.

W niedzielę 31 maja 2015 r. i w kolejne niedziele czerwca w ponad 140 miastach Polski przeszły Marsze dla Życia i Rodziny. Z tej okazji list do Polaków wysłała więziona w Kanadzie za obronę życia Mary Wagner.

Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie oraz wszyscy, którzy dzisiaj uczestniczycie w Marszu dla Życia!

Pozdrawiam was w dniu Święta Przenajświętszej Trójcy! Jacek Kotula poprosił mnie, żebym przesłała Wam kilka słów w tym szczególnym dniu, kiedy maszerujecie ulicami, dając świadectwo świętości życia.

Wspaniale jest publicznie iść wraz z innymi, wyrażając swoje zaangażowanie względem życia, szczególnie względem tego najbardziej kruchego. Towarzyszę Wam modlitwą, by to wspólne spotkanie się pomogło w umocnieniu każdego z Was w wierze, nadziei i miłości. Prośmy naszego Pana o posłuszeństwo względem Jego woli i o odwagę do tego, by ją realizować. Nasz Jezus Pan mówi: „Nie bój się, wierz tylko!". Stajemy w obliczu różnego rodzaju nacisków i trendów, które podważają Boży plan względem życia i rodziny. Zwróćmy się do Ducha Świętego, który pomoże nam dochowywać wierności Chrystusowi i być miłymi naszemu Ojcu w Niebie. Dziękuję wszystkim, którzy modlili się za Lindę Gibbons − obecnie już zwolnioną z więzienia, i za mnie.

Niech Bóg Was błogosławi! W Chrystusie nasze Życie i Miłość!

Mary Wagner

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com