French flag English spanish flag

Łzy Radości Matki Bożej

w dniu wtorek, 01 styczeń 2019.

Zostałem zaproszony przez mojego przyjaciela Neila na imprezę zorganizowaną przez pobożną kobietę w jej domu w okolicy Cincinnati. Każdego roku obchodzi ona urodziny Matki Bożej 8 września, a tego dnia było tam obecnych siedmiu księży i co najmniej 200 osób, które przybyły z całych Stanów Zjednoczonych, Kanady i innych krajów, w tym jeden ksiądz, który przyleciał z Włoch. Obecny był również Carmelo Cortes, wizjoner, który za zgodą swego biskupa wykonuje posługę uzdrawiającą i każdego roku przybywa z Filipin na to wydarzenie.

Aby uczcić urodziny Matki Boskiej, były tam duże niebieskie i białe balony, wszystkie powiązane razem, by utworzyć Różaniec; niebieskie reprezentujące Ojcze Nasz, a białe Zdrowaś Maryjo. Wszyscy goście napisali tam modlitewne prośby do Matki Bożej, a następnie przymocowali je sznurkiem do balonów.

Na podwórku ustawiono duży namiot z krzesłami dla każdego oraz ołtarz, przy którym księża koncelebrowali Mszę Świętą. Po Mszy Carmelo rozpoczął swoją uzdrawiającą posługę, rozdzielając róże, które znajdowały się w wazonach na ołtarzu i rozdając ich płatki każdemu, umieszczając je na sercu. Kiedy każdy wziął płatek róży w swoje ręce, pojawiły się na nich religijne obrazy (zobacz artykuł na poprzednich stronach)!

Na zakończenie posługi uzdrawiania poproszono wszystkich o pomoc w przeniesieniu balonu/różańca z wnętrza domu na zewnątrz. Następnie na cześć Matki Bożej wypuszczono balony, aby pocieszyć Jej Niepokalane Serce. Wszyscy zaczęli śpiewać “Happy Birthday” dla Błogosławionej Matki.

Wielu ludzi robiło zdjęcia, a mój przyjaciel Neil poszedł do jednej z sypialni na górze, żeby zrobić lepsze zdjęcie balonów, kiedy zostały wypuszczone w niebo.

Niektórzy ludzie mówili z przejęciem: “Spójrzcie na słońce!”. Natychmiast wbiegłem do domu i na górę, tam, gdzie Neil robił zdjęcia. Widząc, jak wchodzę do pokoju, Neil wręczył mi zdjęcie, które właśnie zrobił, używając swojego aparatu Instamatic. − To zdjęcie jest twoje − powiedział do mnie.

Trzymając zdjęcie w dłoniach, zobaczyłem, jak przed moimi oczami wywołuje się twarz pięknej młodej kobiety!

W jej lewym oku zobaczyłem coś, co wyglądało na łzę, ale wyraz jej twarzy przedstawiał świętą radość. W głębi serca wiedziałem, że jest to Matka Boża i poczułem się pobudzony tymi słowami, które przyszły mi do serca: “Matka Boża Łez Radości”.

Ludzie, widząc teraz całkowicie wywołane zdjęcie, wyrażali pragnienie posiadania jego kopii. Dlatego też sporządziłem reprodukcje, które zostały pobłogosławione, a potem je rozdawałem. Wielu z tych, którzy czczą ten obraz, twierdziło, że zostali duchowo, a także fizyczne uzdrowieni.

Mój przyjaciel ksiądz powiedział mi, żebym poprosił tych, którzy otrzymali reprodukcję tego zdjęcia, aby odmówili modlitwę Memorare1, zanim zostanie podjęta jakakolwiek intencja.

Oto moja opowieść o fenomenie zdjęcia Matki Bożej i natchnionych słów “Matka Boża Łez Radości”.

Arrow Osborne

 


 

1) Memorare (Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo) to modlitwa ustna w Kościele katolickim, skierowana do Najświętszej Maryi Panny. Memorare, po łacinie „Pamiętaj”, „Pomnij”, jest często przypisywana św. Bernardowi z Clairvaux, żyjącemu w XII w.

Memorare

Pomnij, o Najświętsza Panno Maryjo,

że nigdy nie słyszano,

abyś opuściła tego,

kto się do Ciebie ucieka,

Twej pomocy wzywa,

Ciebie o przyczynę prosi.

Tą ufnością ożywiony, do Ciebie,

o Panno nad pannami i Matko,

biegnę, do Ciebie przychodzę,

przed Tobą jako grzesznik płaczący staję.

O Matko Słowa,

racz nie gardzić słowami moimi,

ale usłysz je łaskawie i wysłuchaj.

Amen.


MODLITWA ZA OJCZYZNĘ KS. PIOTRA SKARGI

Boże, Rządco i Panie narodów,

z ręki i karności Twojej racz nas nie wypuszczać,

a z przyczyną Najświętszej Panny, Królowej naszej,

błogosław Ojczyźnie naszej, by Tobie zawsze wierna,

chwałę przynosiła Imieniowi Twemu,

a syny swe wiodła ku szczęśliwości.

Wszechmogący wieczny Boże,

spuść nam szeroką i głęboką miłość ku braciom,

i najmilszej Matce, Ojczyźnie naszej,

byśmy jej i ludowi Twemu,

swoich pożytków zapomniawszy,

mogli służyć uczciwie.

Ześlij Ducha Świętego na sługi Twoje,

rządy kraju naszego sprawujące,

by wedle woli Twojej ludem sobie powierzonym

mądrze i sprawiedliwie zdołali kierować.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com