French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Mikroczip pod skórą dla każdego Włocha

w dniu czwartek, 01 październik 2015.

Premier Włoch Matteo Renzi, po zatwierdzeniu projektu ustawy o amerykańskiej bazie i implantacji mikroczipów pod skórę wszystkim Włochom, powiedział 12 czerwca 2015 r.: „W przeciągu dwóch lat każdy będzie posiadał mikroczip pod skórą".

Na początku USA, a następnie Szwecja. Włochy są trzecim krajem, który dołączył do programu implantacji mikroczipów pod skórę. Według Renziego już w 2016 r. mikroczipy będą wszczepiane wszystkim nowonarodzonym dzieciom ludzi pracujących na etatach państwowych. Następnie w ciągu 2017 r. implantacja mikroczipów będzie przeprowadzona na pozostałej ludności kraju. Od 2018 r. przeciwko tym, którzy będą się uchylać od implantacji mikroczipów, stosowane będą ciężkie sankcje, poczynając od grzywny w wysokości 3000 euro, a kończąc na 6 miesiącach więzienia. Mikroczip będzie bazował na procesorze RFID, wykorzystywanym obecnie w przypadku wiejskich zwierząt hodowlanych.

Dane o każdej osobie będą znajdowały się w bazie danych związanej z mikroczipem, który będzie gromadził informacje o każdym codziennym działaniu i przemieszczeniach człowieka. Jednym z pretekstów wszczepiania mikroczipów będzie jego zastosowanie w dziedzinie ochrony zdrowia, ponieważ będzie on swoistą „kartą zdrowia", która zostanie wykorzystana w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Szczególnie przydatny ma być on dla osób samotnych, które będą mogły, za pomocą specjalnego polecenia, wezwać natychmiast pogotowie ratunkowe w przypadku nagłego zachorowania.

Wielokrotnie pisaliśmy w MICHAELU na temat mikroczipów. Poprzez mikroczip można zmieniać zachowanie człowieka, wpływać na fale mózgowe, poruszać częściami ciała bez jego woli. Kontrola za pomocą mikroczipu prowadzi do utraty wolności i prywatności. Dr Carl W. Sanders, który pracował nad jednym z pierwszych mikroczipów, powiedział w 1994 r.: „'Bioczip'jako środek lokacyjno-identyfikacyjny jest według mnie'ZNAKIEM APOKALIPTYCZNEJ BESTII'". Dlatego nie wolno go przyjmować.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com