French flag English spanish flag

Najbogatszy człowiek na świecie

Napisał Janusz A. Lewicki w dniu środa, 01 październik 2014.

Oto najbogatszy człowiek na świecie. Jeśli posiadasz jakąś gotówkę w swoim portfelu, to znaczy, że jesteś jego dłużnikiem. On jest właścicielem twojej hipoteki, twojej pożyczki na samochód, twoich kart kredytowych, a nawet twojej ziemi. Nazywa się Jacob Rothschild (ur. 1936). Jest w piątym pokoleniu potomkiem Nathana Rothschilda (1777-1836), syna Mayera Amschela, założyciela rodu. Nathan znalazł się w Londynie i tam założył bank Rotschildów, a potem przejął kontrolę nad Bankiem Anglii i nad londyńskim City, które jest Watykanem finansowego świata.

Nie zobaczycie jego rodziny wśród najbogatszych ludzi na świecie na liście Forbesa, ani nie usłyszycie o nim zbyt wiele w mediach. Powód jest prosty. Jest on nie tylko właścicielem Forbesa, agencji Associated Press, ale prawie wszystkich innych mediów współczesnego świata. Jest też właścicielem banków centralnych, istniejących na świecie, a wśród nich banku Rezerwy Federalnej Stanów Zjednoczonych. Bank Rezerwy Federalnej kontroluje wszystkie banki w USA. Bankierzy kontrolują rząd... i tak to wygląda.

Choć jednak po dokładnym przejrzeniu listy Forbesa znajdujemy na miejscu 1035. Benjamina de Rothschilda, bankiera ze Szwajcarii, którego majątek wynosi 1,8 miliarda dolarów. Wiemy jednak, że rodzina ta jest rozległa i każdy z jej członków jakiś majątek posiada. Czy Benjamin znalazł się na tej liście dlatego, żeby przypomnieć, że wśród bankierów istnieje takie nazwisko, czy też chodzi o to, żeby pokazać, że Rothschildowie wcale nie mają już wielkiego majątku, skoro na liście „najbogatszych ludzi świata" jest tylko jeden z ich przedstawicieli i to o wiele mniej bogaty, niż szereg Rosjan, a nawet kilku Polaków? Oczywiście chodzi tu o celowe ukrywanie prawdy.

Podobnie jest z inną bogatą rodziną bankierską, której rozmiar majątku jest także ukrywany, a chodzi o Rockefellerów. Na liście Forbesa znajdujemy tylko jednego jej przedstawiciela (na miejscu nr 600), znanego założyciela Komisji Trójstronnej i zagorzałego globalistę, Davida Rockefellera seniora, z majątkiem 3 miliardów dolarów. A przecież Rockefellerowie to właściciele najbogatszych światowych przedsiębiorstw naftowych, właściciele General Electric, najbogatszego przedsiębiorstwa na świecie, Texas Instruments oraz wielu banków. Kiedy sprzedawali trzy miesiące przed zamachem 11 września 2001 r. należące do nich dwa wieżowce World Trade Center, otrzymali za nie właśnie 3 miliardy dolarów. Ich majątek to nie miliardy, a biliony dolarów. Jak widzimy, coś tu nie gra.

Kiedy podsumujemy majątek ponad 1650 „najbogatszych ludzi świata" z listy Forbesa otrzymujemy sumę 6 bilionów 681 miliardów dolarów.

Tymczasem 40% ludzkości (ok. 3 miliardy ludzi) żyje za mniej niż dwa dolary dziennie, a według FAO (Organizacja ds. Wyżywienia i Rolnictwa Narodów Zjednoczonych) aż miliard ludzi chodzi spać głodny. Nie mówiąc o kilkudziesięciu milionach ludzi, którzy każdego roku muszą umierać z głodu i chorób przezeń powodowanych.

Jacob Rothschild jest właścicielem wszystkich banków centralnych na świecie, z wyjątkiem trzech krajów: Kuby, Iranu i Korei Północnej. Przed 11 września 2001 r. Rotschildowie nie byli właścicielami banków centralnych tylko w siedmiu krajach: w Afganistanie, Iraku, Sudanie, Libii, na Kubie, w Iranie i Korei Północnej. Dziś pozostały do opanowania i zdobycia tylko trzy.

A teraz weźcie się w garść. Jego majątek wynosi 515 bilionów dolarów. Jest to więcej niż wartość połowy świata. Gdyby tę sumę złożyć z banknotów studolarowych, sięgałaby ona od Ziemi do Słońca 15 razy.

W XIX w. Rothschildowie zaczęli zakładać i kontrolować banki centralne poszczególnych krajów. Zgromadzili największą na świecie ilość złota w sztabach i manipulują rynkami, żeby zwiększać swoje bogactwo i pomniejszać bogactwo innych.

Każda wojna, każdy czas pokoju, wszelkie braki żywności – wszystko to jest kontrolowane przez nich. Grupa Bilderberg jest ich własnością. I jeśli faktycznie ktoś zechciałby się zagłębić w teorie konspiracji, Rothschildowie stoją za Iluminatami, masonami, Nowym Porządkiem Świata, itd.

W ostatnich latach na pierwszym miejscu „najbogatszych ludzi na świecie" na liście Forbesa znajdował się najczęściej Bill Gates, którego majątek obecnie wynosi 81 miliardów dolarów. Bill Gates zgromadził ten majątek sprzedając na rynku różnego rodzaju produkty swojej firmy Microsoft. W przeciwieństwie do Rothschildów nie posiada on jednak prawa tworzenia pieniędzy. A przy tym majątek „najbogatszego człowieka świata" jest 900 razy mniejszy od majątku Rothschilda.

Kiedy następnym razem zajrzysz do swego portfela, pamiętaj, że gotówka, na którą tak ciężko zapracowałeś, należy do Rothschilda.

Janusz A. Lewicki

informacje pochodzą ze stron: politicalears.com

i pealrsofprofundity.wordpress.com

O autorze

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com