French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Świadectwo 4-letniego Coltona

w dniu czwartek, 01 październik 2020.

Niebo istnieje naprawdę

Niebo istnieje naprawdę to film zrealizowany na motywach bestsellerowej historii przetłumaczonej na trzydzieści pięć języków i sprzedanej w 8 mln egzemplarzy.

Historia Coltona Burpo, który cudem wyzdrowiał po operacji wycięcia wyrostka robaczkowego, zachwyciła świat. Wyzdrowienie sprawiło, że jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie myślała jednak, że wkrótce usłyszy wyjątkową historię o podróży chłopca do nieba i z powrotem. Niespełna 4-letni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, i wiarygodnie opisał, co robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazał historie ludzi, z którymi się tam spotkał, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał o wydarzeniach, które miały miejsce jeszcze przed jego narodzinami.

Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy dawno odeszli z tego świata. Opisał Jezusa i anioły, stwierdził też, że Bóg jest „bardzo, bardzo duży” i naprawdę nas kocha. Historia ta, opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna, ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie – jak mówi Colton – „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów”.

„Jezus miał bardzo piękne oczy” – powiedział 13-letni już Colton w wywiadzie dla telewizji CBS. „Właściwie nie ma słów, którymi można by to opisać. Co robił w niebie? On po prostu tam był. Jego obecność sprawiała, że było to bardzo dobre miejsce. Mimo, że czuło się Jego wielkość, to nie czuło się lęku, bo On tak bardzo nas kocha”.

Niebo istnieje naprawdę, Kraków 2011, Wyd. Rafael

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com