French flag English spanish flag

Dziennik patriotów katolickich
dla reformy monetarnej Kredytu Społecznego

Święci i błogosławieni mówią o trzech dniach ciemności

w dniu sobota, 01 maj 2021.

Wielu świętych na przestrzeni wieków przewidziało trzy dni ciemności, „wydarzenie, które ma nadejść”. Poniższe relacje pochodzą z życia świętych Kościoła, błogosławionych i mistyków. To tylko kilka z wielu takich proroctw, które zawierają instrukcje,

Słowa Naszego Pana do świętego Ojca Pio (1887–1968):

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świecę, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na Różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was.

Otoczcie opieką swoje zwierzęta, podczas tych dni. Jestem Stwórcą i i Opiekunem dla wszystkiego stworzenia, tak samo jak dla człowieka. Dam wam wcześniej znaki, kiedy powinniście pozostawić większą ilość jedzenia dla swoich zwierząt. Ochronię dobytek wybranych, w tym także zwierzęta, które będą później w potrzebie pożywienia... Dokładnie zakryjcie okna. Moi wybrani nie powinni widzieć Mojego gniewu. Miejcie Ufność we Mnie, a Ja będę waszą obroną.

Godzina Mego powrotu jest bliska! Jednak okażę Miłosierdzie. Najstraszliwszą karę będzie cierpieć świadek czasów. Moi aniołowie, którzy będą egzekutorami tej pracy, stoją już w gotowości z ostrymi mieczami! Szczególnie zadbają o zniszczenie tych, którzy Mnie przedrzeźniali i nie wierzyli w Moje objawienia.

Nawałnica ognia wyleje się z chmur i rozciągnie na całą ziemię! Sztormy, grzmoty, straszliwa pogoda i trzęsienia ziemi pokryją świat na kilka dni. Nastanie nieprzerwany deszcz ognia! Wszystko rozpocznie się w bardzo zimną noc. Te wydarzenia mają udowodnić, że Bóg jest Panem wszelkiego Stworzenia. Ci, którzy pokładają we Mnie nadzieję i wierzą w Moje słowa, nie mają się, czego obawiać. Nie zaprę się tych, którzy rozpowszechniają Moje przesłanie. Żadna krzywda nie spotka dusz w łasce uświęcającej i tych, które szukają obrony u Mojej Matki.

Dam wam następujące znaki i instrukcje, w ten sposób możecie być przygotowani na nadchodzące wydarzenia: noc będzie bardzo zimna, a wiatr zacznie przeraźliwie huczeć i wyć. Po krótkim czasie usłyszycie grzmoty. Zamknijcie wszystkie drzwi i okna i z nikim nie rozmawiajcie z zewnątrz. Padnijcie przed krzyżem, żałujcie za grzechy i błagajcie o opiekę Mojej Matki. Nie patrzcie przez okno podczas trzęsienia ziemi, ponieważ gniew Boży jest święty! Ci, którzy nie potraktują poważnie tego polecenia, zginą na miejscu.

Wiatr, przyniesie ze sobą trujące gazy, które rozniosą się po całej ziemi. Każdy, kto będzie cierpiał i umrze niewinnie, stanie się męczennikiem i będzie przebywał ze Mną, w Moim Królestwie

Szatan zatryumfuje! Jednak po trzech nocach, ogień i trzęsienie ziemi ustaną. Następnego dnia słońce znów wzejdzie i oświeci ziemie. Aniołowie przybędą z Nieba i przykryją ziemie duchem pokoju. Uczucie niezmierzonej wdzięczności ogarnie tych, którzy przeżyją okropne doświadczenia...

Jakże obojętny jest człowiek na te sprawy, które już wkrótce staną się rzeczywistością...! Jakże dalecy są od roztropnego przygotowania się na te przepowiedziane, a niewysłuchane wydarzenia, przez które niebawem będą musieli przejść! Ciężar Boskiej równowagi dotarł do ziemi! Gniew Mojego Ojca zostanie wylany na cały świat!... Grzechy ludzkości przerosły miarę: lekceważąca postawa w Kościele, grzeszna duma wywołana wstydem przed aktywnością religijną, brak prawdziwej, braterskiej miłości, nieprzyzwoitość w ubieraniu się, a zwłaszcza w okresach letnich... Świat jest pełen nieprawości.

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak błyskawica.... Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos... wielu umrze ze strachu i rozpaczy.

Ci, którzy będą „walczyć" dla Mojej sprawy, otrzymają łaski z Mojego Najświętszego Serca, a pokorny płacz skruchy: „KTÓŻ JEST JAK BÓG" będzie ratunkiem dla wielu. Jednakże, niezliczona ilość spłonie na otwartych polach jak wyschnięta trawa! Bezbożni zostaną unicestwieni, aby później sprawiedliwość narodziła się na nowo.

W ciągu dni ciemności, Moi wybrani nie powinni spać, jak uczniowie w Ogrodzie Oliwnym. Muszą się modlić nieprzerwanie, a nie zawiodę ich. Zbiorę Moich wybranych!... z powodu Mojej wielkiej miłości... tysiące dusz zostaną zbawione... Żaden ludzki rozum nie może pojąć głębi Mojej miłości! Módlcie się! Módlcie się! Pragnę waszych modlitw. Moja Najdroższa Matka, Maryja, św. Józef, św. Elżbieta, św. Konrad, św. Michał, św. Piotr, Mała Tereska, wasi Aniołowie Stróżowie niech będą waszymi rzecznikami. Błagajcie o ich pomoc! Bądźcie dzielnymi żołnierzami Chrystusa! Gdy powróci Światłość, niech wszyscy złożą dziękczynienie Świętej Trójcy za opiekę! Zniszczenia będą ogromne! Ale Ja, wasz Bóg oczyszczę ziemię. Jestem z wami. Miejcie ufność!

Słowa Matki Bożej do Bł. Anny-Marii Taigi (1769-1837):

Bóg ześle dwie kary: jedna będzie w postaci wojen, rewolucji i innego zła, to będzie pochodziło z ziemi, inne zostaną wysłane z Nieba. Całą ziemię ogarnie intensywna ciemność, która potrwa trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie wypełnione zarazą, która dotknie głównie, ale nie tylko, wrogów religii.

Podczas tych ciemności nie będzie można użyć żadnego światła wytworzonego przez człowieka z wyjątkiem pobłogosławionych świec. Ten, kto z ciekawości otworzy okno, żeby wyjrzeć, albo też wyjdzie z domu, zginie na miejscu. W ciągu tych trzech dni ludzie powinni pozostać w swoich domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie.

Przy tej strasznej okazji tak wielu z tych niegodziwych ludzi, wrogów Jego Kościoła i ich Boga, zostanie zabitych przez tę boską plagę, że ich zwłoki w Rzymie będą tak liczne, jak ryby, które niedawna powódź Tybru przyniosła do miasta. Wszyscy wrogowie Kościoła, znani, czy nieznani, zginą na całej ziemi podczas tych powszechnych ciemności, z wyjątkiem kilku, których Bóg wkrótce nawróci. Powietrze zostanie opanowane przez demony, które pojawią się pod najróżniejszymi ohydnymi postaciami.

Słowa Matki Bożej do Marie Julie Jahenny (1850-1941):

Kryzys wybuchnie nagle; kary będą wspólne dla wszystkich i będą następować po sobie bez przerwy… Trzy dni ciemności… będą w czwartek, piątek i sobotę. Dni Najświętszego Sakramentu, Krzyża i Matki Bożej... trzy dni mniej jedną noc.

Ziemia będzie pokryta w ciemnościach... a piekło będzie wypuszczone na Ziemię. Grzmoty i błyskawice spowodują, że ci, którzy nie mają wiary ani nie ufają Mojej Mocy, umrą ze strachu.

W ciągu tych trzech dni przerażających ciemności okna muszą być zamknięte, ponieważ nikt nie będzie w stanie zobaczyć ziemi i strasznego koloru, jaki będzie ona miała w tych dniach kary, nie ginąc na miejscu... Niebo będzie w ogniu, ziemia się rozpadnie... W ciągu tych trzech dni ciemności wszędzie muszą być zapalone błogosławione świece, żadne inne światło się nie zapali...

Nikt na zewnątrz schronienia… nie przetrwa. Ziemia będzie drżała jak na sądzie, a strach będzie wielki. Tak, wysłuchamy modlitw waszych przyjaciół; nikt nie zginie. Będziemy ich potrzebowali, do ogłoszenia chwały Krzyża…

Tylko pobłogosławione świece woskowe dadzą światło podczas tej strasznej ciemności. Jedna świeca wystarczy na czas trwania tej nocy piekła... W domach grzeszników i bluźnierców świece te nie dadzą żadnego światła.

Wszystko będzie się trząść z wyjątkiem mebla, na którym płonie błogosławiona świeca. Ten mebel nie zadrży. Wy wszyscy będziecie się gromadzili wokół Krzyża i Mojego obrazka, który został pobłogosławiony. To będzie utrzymywało was z dala od terroru.

Podczas tych ciemności diabły i źli przyjmą najokropniejsze kształty… czerwone chmury, jak krew, będą przemieszczać się po niebie. Uderzenia piorunów będą wstrząsały ziemią i złowrogie smugi piorunów będą przecinały niebo. Ziemia zatrzęsie się w posadach. Morze podniesie się, ryk jego wzburzonych fal będzie rozprzestrzeniać się po całym kontynencie...

Ziemia stanie się jak ogromy cmentarz. Ciała złych i dobrych pokryją grunt. Zniknie trzy czwarte populacji świata. Połowa ludności Francji zostanie zgładzona.

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com