French flag English spanish flag

Orędzia z Ghiaie di Bonate

w dniu wtorek, 01 październik 2019.

Przekazy były proste i nie odnosiły się do dramatycznych wydarzeń światowych, ale raczej do indywidualnej i rodzinnej świętości.

Jedność i świętość rodziny: Wizja Adelajdy w 9. objawieniu obejmuje całe nauczanie Kościoła na temat świętości rodziny, podkreślając cztery niezbędne cnoty: cierpliwość, wierność, łagodność i rodzinną ciszę. Jest to autentyczne arcydzieło boskiej dobroci. Matka Boża trzymała dwa czarne gołębie w dłoniach, reprezentujące harmonię, którą małżonkowie muszą posiadać, żeby stworzyć błogosławione rodziny. Uczy Ona także, że błogosławiona rodzina nie może istnieć bez zaufania do macierzyńskich rąk Matki Bożej.

Obowiązki dzieci: Dzieci muszą wnosić wkład w dobro swojej rodziny. Matka Boża sporządza praktyczny harmonogram życia rodzinnego dla małych i starszych dzieci, podkreślając następujące obowiązki: „Musicie być dobre, posłuszne, pełne szacunku wobec sąsiadów i szczere: módlcie się dobrze” (1. i 2. objawienie).

Modlitwa i pokuta: Matka Boża przemawia do wszystkich rodzin wzywając je do modlitwy i pokuty za bezpieczeństwo instytucji rodziny. Musimy się dobrze modlić i nasze dzieci muszą się modlić, ponieważ modlitwy niewinnych, zgodnie z prośbą Najświętszej Dziewicy, odkupią biednych grzeszników. Wojna jest także przyczyną i skutkiem wielu grzechów. Matka Boża wzywa nas do pokuty i modlitwy o pokój.

„Powiedz im, że jeśli chcą, aby ich dzieci zostały uzdrowione, muszą żałować, dużo się modlić i unikać pewnych grzechów. Jeśli ludzie wkrótce się nawrócą, wojna zakończy się w ciągu dwóch miesięcy, w przeciwnym razie potrwa jeszcze dwa lata” (3. objawienie).

„Módlcie się za biednych grzeszników, którzy potrzebują modlitwy dzieci” (4. objawienie).

„Módlcie się za umierających w tym momencie biednych, upartych grzeszników, którzy przebijają moje Serce” (6. objawienie).

„Najbardziej lubię modlitwę Zdrowaś Mario” (6. objawienie)

„Módlcie się także za Ojca Świętego, który przeżywa trudne chwile” (10. objawienie).

„Módlcie się dużo za tych, którzy mają chorą duszę; mój Syn Jezus umarł na krzyżu, aby ich zbawić. Wielu ludzi nie rozumie tych moich słów; dlatego tak bardzo cierpię” (11. objawienie).

„Módl się za Papieża i każ mu działać szybko, ponieważ chcę być troskliwa dla wszystkich w tym miejscu. Wszystko uzyskaliście ode mnie; będę się wstawiała za tym z moim Synem” (13. objawienie).

Medytacja: Matka Boża zaprasza nas do zastanowienia się nad tym, co powiedziała Adelajdzie. Mistrzyni życia duchowego chce, żebyśmy dobrze rozumieli jej nauczanie, które stanie się bardzo przydatne podczas naszej długiej podróży w kierunku zbawienia.

„Medytujcie nad tymi słowami przez wszystkie dni waszego życia, przywołajcie swoją odwagę we wszystkich smutkach” (7. objawienie).

„Jutro po raz ostatni przemówię do ciebie, potem przez siedem dni pozwolę ci zastanowić się nad tym, co ci powiedziałam. Spróbuj zrozumieć moje słowa, ponieważ bardzo ci się przydadzą, gdy dorośniesz, jeśli pragniesz być cała moja” (8. objawienie).

Miłość bliźniego: „Musisz być dobra, posłuszna, pełna szacunku wobec sąsiadów i szczera: módl się i przychodź w to miejsce przez dziewięć wieczorów, zawsze o tej porze” (1. i 2. objawienie)

„Pokój wkrótce nadejdzie, ale zależy mi na takim pokoju na świecie, gdzie wszyscy kochają się nawzajem jak bracia” (10. objawienie).

Cierpienie − cierpienie Matki Bożej: „Módlcie się za biednych upartych grzeszników, którzy umierają w tej chwili i którzy przebijają moje Serce” (6. objawienie).

„Módlcie się za upartych grzeszników, którzy powodują, że moje Serce cierpi, ponieważ nie myślą o śmierci” (10. objawienie).

„Módlcie się bardzo za tych, którzy mają chore dusze; mój Syn Jezus umarł na krzyżu, aby ich zbawić. Wielu ludzi nie rozumie tych moich słów; dlatego tak bardzo cierpię” (11. objawienie).

Cierpienie − cierpienie Papieża i Kościoła: „Módlcie się także za Ojca Świętego, który przeżywa trudne chwile. Jest źle traktowany przez wielu i wielu próbuje pozbawić go życia. Będę go chronić, a on nie opuści Watykanu. Pokój wkrótce nadejdzie, ale zależy mi na takim pokoju na świecie, gdzie wszyscy kochają się jak bracia. Tylko w ten sposób Papież będzie mniej cierpiał” (10. objawienie).

Cierpienie − cierpienie Adelajdy: „Będziesz dużo cierpieć, ale nie płacz, bo pójdziesz ze mną do raju!” (2. objawienie).

„Rozmyślaj nad tymi słowami przez wszystkie dni swojego życia, zdobądź się na odwagę we wszystkich twoich smutkach” (7. objawienie).

„Drogie dziecko, jesteś cała moja, ale nawet jeśli jesteś najdroższa memu sercu, jutro zostawię cię w tej dolinie smutku i płaczu. Zobaczysz mnie ponownie w twojej godzinie; zabiorę cię do raju owiniętą moim płaszczem. Zabiorę także ze sobą tych, którzy cię rozumieją i cierpią” (12. objawienie).

„Droga córko, przykro mi, że muszę cię zostawić, ale mój czas minął. Nie trać serca, jeśli nie widzisz mnie przez jakiś czas. Pomyśl o tym, co ci powiedziałam; wrócę w twojej godzinie. Będziesz małą męczennicą w tej dolinie prawdziwych smutków. Nie zniechęcaj się, życzę sobie, aby wkrótce nadszedł mój triumf” (13. objawienie).

„Będę twoją nagrodą, jeśli twoje męczeństwo będzie radosne. Te moje słowa będą dla ciebie wielką pociechą w twoich próbach. Znoś wszystko cierpliwie, a potem zobaczysz mnie w raju. […] Rozchmurz się, bo spotkamy się ponownie, moja droga mała męczennico” (13. objawienie).

Cierpienie − Cierpienie chorych: „Nie, nie ma potrzeby, żeby wszyscy tu przybywali, ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, mogą tu przyjść i zostaną uzdrowieni lub pozostaną chorzy według ich ofiar, ale nie mogą popełniać już więcej grzechów ciężkich” (6. objawienie).

„Chorzy, którzy chcą się wyleczyć, muszą mi bardziej zaufać i uświęcać swoje cierpienia, jeśli chcą zasłużyć na raj. Jeżeli tego nie zrobią, nie otrzymają nagrody, a zamiast tego zostaną surowo ukarani. Mam nadzieję, że wszyscy ci, którzy poznają moje słowa, uczynią wszystko, co możliwe, aby zasłużyć na raj. Ci, którzy cierpią bez narzekania, otrzymają wszystko, o co poproszą mojego Syna i mnie” (11. objawienie).

Cierpienie − cierpienie duszy: „Módlcie się za tych, którzy mają chore dusze; mój Syn Jezus umarł na krzyżu, żeby je zbawić. Wiele osób nie rozumie tych moich słów; dlatego tak bardzo cierpię” (11. objawienie).

Pokój: „Jeśli ludzie będą żałować za grzechy, wojna się skończy za dwa miesiące, inaczej będzie trwać jeszcze dwa lata” (3. objawienie).

„Módlcie się także za Ojca Świętego, który przeżywa trudne chwile. Jest źle traktowany przez wielu i wielu próbuje pozbawić go życia. Będę go chronić, a on nie opuści Watykanu. Pokój wkrótce nadejdzie, ale zależy mi na takim pokoju na świecie, gdzie wszyscy kochają się jak bracia. Tylko w ten sposób Papież będzie mniej cierpiał” (10. objawienie).

Nie dla grzechów ciężkich: Większość chorób dzieci spowodowana jest złymi skłonnościami rodziców (narkotyki, seks, alkohol…) i są smutną karą i dziedzictwem tych złych zachowań. Zasady moralne upadły, a niektóre grzechy (antykoncepcja, aborcja, rozwód, seks przedmałżeński i pozamałżeński) uzyskały tytuł do pełnego obywatelstwa zgodnie z prawem. A teraz kiedy zanikł wszelki szacunek dla życia, nadeszła kolej na eutanazję, napędzaną przez bezlitosną ateistyczną logikę jałowego społeczeństwa. Matka Boża ostrzegła nas przed tym i dała nam ostrzegawczą radę!

„Wiele matek ma upośledzone dzieci z powodu swoich grzechów ciężkich; niech już więcej nie grzeszą, a ich dzieci zostaną uzdrowione” (4. objawienie).

„Módlcie się za biednych upartych grzeszników, którzy umierają w tej chwili i którzy przebijają moje Serce” (6. objawienie).

„Nie, nie ma potrzeby, żeby wszyscy tu przybywali, ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, mogą tu przyjść i zostaną uzdrowieni lub pozostaną chorzy według ich ofiar, ale nie mogą popełniać już więcej grzechów ciężkich” (7. objawienie).

„Módlcie się za upartych grzeszników, którzy powodują, że moje Serce cierpi, ponieważ nie myślą o śmierci” (10. objawienie).

Nawrócenie: „… wielu nawróci się, a ja zostanę uznana przez Kościół” (7. objawienie).

Triumf: „… a ja zostanę uznana przez Kościół” (7. objawienie).

„Nie zniechęcaj się, życzę sobie, aby wkrótce nadszedł mój triumf. Módl się za Papieża i każ mu działać szybko, ponieważ chcę być troskliwa dla wszystkich w tym miejscu” (13. objawienie).

Pokuta i zadośćuczynienie: „Ci, którzy sprawiają, że cierpicie celowo, nie pójdą do Nieba, jeśli nie naprawią wyrządzonych przez siebie krzywd i nie będą żałować głęboko za grzechy” (13. objawienie).

Są to poważne przekazy, które martwią wszystkich, a szczególnie tych, którzy przyczynili się do sprzeciwu wobec niewinności siedmioletniego dziecka, pomimo wielu świadectw potwierdzających ważność objawień Matki Bożej w 1944 r. Słowa Matki Bożej w Ghiaie di Bonate to ostrzegawcza przestroga i wsparcie dla wszystkich.

Na podstawie strony internetowej: https://spiritdailyblog.com/apparitions/devotion-to-apparition-approved

Odniesienia do przekazów zaczerpniętych z http://www.madonnadelleghiaie.it

Najnowsza Publikacja

Początek strony
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com